VirklyVirkly
HjemSøgLISBETHS KØRESKOLE ApS

LISBETHS KØRESKOLE ApS

Aktiv

Om LISBETHS KØRESKOLE ApS

LISBETHS KØRESKOLE ApS (CVR 36039175) er et anpartsselskab registreret i Danmark. Selskabets formål er drift af køreskole samt enhver anden aktivitet, der efter bestyrelsens skøn står i forbindelse hermed. Virksomheden blev stiftet den 1. juli 2014 — for 12 år siden og har adresse i Kolding. Selskabet opererer inden for branchen "Drift af køreskoler" (NACE-kode 855300). Virksomheden har 20-49 ansatte (2018). Direktør er Morten Skovborg Schlebaum, bestyrelsen tæller 3 medlemmer, ejet af SCHNOR HOLDING ApS (50%) og IMTECH HOLDING ApS (50%). Selskabskapitalen udgør 100.000 kr. Virksomheden har 19 produktionsenheder.

Ingen finansieringsrunder fundet

Denne virksomhed har ingen registrerede kapitalforhøjelser med kursdata. Værdiansættelser kræver kapitalforhøjelser, hvor aktier blev udstedt til overkurs.

Selskabsdeltagelse

2
VirksomhedCVRAndelStatus
KOLDING KØRETEKNISKE ANLÆG A/S11802605
100%
Kørelærer-nu ApS46307321
100%

Produktionsenheder

19
NavnP-nummerAnsatte
LISBETHS KØRESKOLE ApS101954272210-19
Lisbeths Køreskole ApS10196916042-4
Lisbeths Køreskole ApS10196916121
Lisbeths Køreskoler ApS10196916201
Lisbeths Køreskole ApS10196916395-9
Lisbeths Køreskole ApS10196916551
Lisbeths Køreskole ApS10196916710
Lisbeths Køreskole ApS10196916981
Lisbeths Køreskole ApS10196917281
Lisbeths Køreskole ApS10196917361
Lisbeths Køreskole - Herning10221856201
Lisbeths Køreskole Risskov1024809265—
Lisbeths Køreskole1025725847—
Lisbeths Køreskole1025725855—
Lisbeths Køreskole - Randers1027890586—
Lisbeths Køreskole - Odense MC1027890594—
Lisbeths Køreskole1029710461—
Lisbeths Køreskole Aalborg1030808270—
Lisbeths Køreskole Kolding1031199383—

Hold øje med denne virksomhed

Få en e-mail når denne virksomhed ændrer sig (status, ledelse, kapital, adresse m.m.).

API-opslag

Docs
GET /v1/company/36039175

Virksomhedsdata

CVR36039175
TypeAnpartsselskab
Status
Aktiv
Stiftet1. juli 2014
12 år
AdresseVranderupvej 15, 6000 Kolding
KommuneKOLDING
Ansatte20-49(2018)
Kapital100.000 kr.

Kontakt

Ingen kontaktoplysninger tilgængelige

Kapitalhistorik

  • 100.000 kr.

    1. juli 2014
    Nuværende