VirklyVirkly

Adam Nederby Falbert

Om Adam Nederby Falbert

Adam Nederby Falbert er tilknyttet 73 virksomheder i det danske erhvervsregister. Adam Nederby Falbert har 61 direktørroller, 27 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 12 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 46 år tilbage til 1980. Adam Nederby Falbert deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

73
VirksomhedCVRStatus
ABH EJENDOMSSELSKAB ApS32830285
ANDYS BAR ApS34737398
ANOTHER LEVEL CPH. ApS34354464
Bar 3 Århus ApS31866391
CC Fly Holding I ApS39402025
CIV 2023 ApS44361698
DAJ EJENDOMSSELSKAB ApS32299180
Dandy Cph. ApS37582220
Dansebar & Einstein Herning ApS33953852
DANSEBAR, ROSKILDE ApS20219270
Das Flying Hirsch Danmark ApS35470417
Den Jyske Ambassade Kbh. ApS34711941
Dorsia ApS38544241
Ejendommen Sølvgade 96 ApS66027813
EJENDOMSSELSKABET JANO ApS13968497
Ejendomsselskabet Kobbersmedevej 2-32 ApS46343441
Ejendomsselskabet Kobbersmedevej 2-32 Holding ApS46335732
Fjordvejen ApS25297288
GULDHORNENE KBH. ApS31933307
GULDHORNENE, ÅRHUS ApS35224785
Havnegade 44 ApS42909270
HAVNENS BYGNINGSUDLEJNING A/S33642563
HB Herman ApS43322303
HEIDI'S BIER-BAR ApS27647952
HEIDIS BIER BAR AALBORG ApS33579624
HEIDIS BIER BAR ÅRHUS ApS31873355
Hyldegårdsvej 40 A/S33745850
Hyldegårdsvej 40 Holding ApS34713707
JAG 5 ApS29825726
K/S STRANDVEJEN 195-19931363179
Kompagnibar ApS36564180
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET STRANDVEJEN 195-19931333784
KULTORVET 13-15 INVEST ApS36535644
LA BAR, KØBENHAVN ApS27048021
London Bar ApS36710608
Løvstræde Cph. ApS32141099
MAGRATHS SOUTH AFRICAN BAR ApS31490774
MEYN INVEST ApS75143214
MOKER EJENDOMME ApS31862396
Moker Venture Finans ApS39781921
Musikarrangør ApS42785164
Mørk´s Kælder ApS17962175
Naughty Business Holding ApS37987360
NIELSEN OG CO. ApS32304184
NSV I 2022 ApS43231685
Overgade 21A ApS41429364
Power Hall A/S38319876
Proud Mary Odense ApS42546275
PROVINS INVEST ApS33253052
Q 19 EJENDOMME ApS28866623
Rabalder Bar Kolding ApS38339621
Rabalder Bar Silkeborg ApS38234099
REKOM & JYRGEN DAMPMØLLEN ApS36491647
REKOM CIV Komplementar ApS40122273
Rekom DK Invest ApS37052671
REKOM R&D ApS29694656
Roskildevej 167 Invest ApS37178551
Roxy Malt Viborg ApS33037066
Rustik - Bar og Natklub ApS37077429
Rustik - Bar og Natklub Vejle ApS31629624
Skovshoved Pynten Holding P/S40514546
Skovshoved Pynten P/S40517693
SKAAL ApS37209597
Storebælt Camping- og Feriecenter ApS33643926
SVÆRTEGADE 6 ApS34617775
Sølvgade Holding ApS39715848
Tartan Pub ApS37052795
THE AUSTRALIAN BAR KØBENHAVN ApS17890670
TYROLIA BIER KLUB ApS33244460
ZGBB, VIBORG ApS35399747
Dansk Hip-Hop 2000 I/S25484789
Holmens Bådudlejning I/S V/Christian Friis Og Adam Falbert25439627
Rabalder Bar Aarhus ApS34476209

Netværk

20
RB

Rasmus Berger Frederiksen

55 fælles virksomheder

Moker Venture & Geppel Invest ApS, BAR GRUPPEN A/S, BFP FREDERIKSHAVN ApS m.fl.

JA

Jonathan Andreas Grumme

47 fælles virksomheder

PIONER BAR TØNDER ApS, Charlottenlund Venues ApS, LØVSTRÆDE 4 ApS m.fl.

CL

Christopher Lucas Norman Lyngbye

45 fælles virksomheder

PIONER BAR TØNDER ApS, Charlottenlund Venues ApS, THE AUSTRALIAN BAR KØBENHAVN ApS m.fl.

TP

Tommy Petersen

17 fælles virksomheder

LØVSTRÆDE 4 ApS, THE AUSTRALIAN BAR KØBENHAVN ApS, GULDHORNENE KBH. ApS m.fl.

JS

Jesper Schaltz

16 fælles virksomheder

BAR GRUPPEN A/S, Moker Venture Finans ApS, Musikarrangør ApS m.fl.

JL

Jan Leth Christensen

10 fælles virksomheder

CUSTOM HOUSE ApS, Storebælt Camping- og Feriecenter ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET STRANDVEJEN 195-199 m.fl.

KZ

Kristine Zeest Leth

8 fælles virksomheder

CUSTOM HOUSE ApS, Storebælt Camping- og Feriecenter ApS, HAVNENS BYGNINGSUDLEJNING A/S m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

7 fælles virksomheder

LØVSTRÆDE 4 ApS, Løvstræde Cph. ApS, GULDHORNENE KBH. ApS m.fl.

DB

Dines Barzin Dueholm

6 fælles virksomheder

CUSTOM HOUSE ApS, ABH EJENDOMSSELSKAB ApS, Overgade 21A ApS m.fl.

ME

Morten Edvard Clausen

6 fælles virksomheder

Storebælt Camping- og Feriecenter ApS, HAVNENS BYGNINGSUDLEJNING A/S, Hyldegårdsvej 40 A/S m.fl.

SB

Søren Bay Wedebye

6 fælles virksomheder

THE AUSTRALIAN BAR KØBENHAVN ApS, HEIDI'S BIER-BAR ApS, MAGRATHS SOUTH AFRICAN BAR ApS m.fl.

TN

Thomas Nedergaard Kristiansen

6 fælles virksomheder

JAG 5 ApS, FABRIKKEN, AALBORG ApS, The Drunken Flamingo, Aalborg ApS m.fl.

HB

Henning Bøge Hvidtfeldt

5 fælles virksomheder

BFP FREDERIKSHAVN ApS, Dansebar & Einstein Herning ApS, Rabalder Bar Silkeborg ApS m.fl.

CV

Carsten Viggo Bæk

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET STRANDVEJEN 195-199, K/S STRANDVEJEN 195-199, Skovshoved Pynten Holding P/S m.fl.

LL

Lars Leo Thylander

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET STRANDVEJEN 195-199, K/S STRANDVEJEN 195-199, Skovshoved Pynten Holding P/S m.fl.

FH

Finn Hvillum

5 fælles virksomheder

JAG 5 ApS, FABRIKKEN, AALBORG ApS, GIRAFFEN ApS m.fl.

MH

Michael Halborg-Bendtsen

4 fælles virksomheder

BAR GRUPPEN A/S, ANDYS BAR ApS, Bæst Bar ApS m.fl.

JW

Jan Worsøe

4 fælles virksomheder

BAR GRUPPEN A/S, ANDYS BAR ApS, Bæst Bar ApS m.fl.

KR

Kristian Rothausen Prisfeldt

4 fælles virksomheder

PIONER BAR TØNDER ApS, Rustik - Bar og Natklub ApS, PIONER BAR, VARDE ApS m.fl.

AS

Allan Steen Lynge

4 fælles virksomheder

PROVINS INVEST ApS, MEYN INVEST ApS, Ejendommen Sølvgade 96 ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller95
Virksomheder100
Direktørroller61
Bestyrelsesroller27
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller32