VirklyVirkly

Annette Vibeke Lotz

Om Annette Vibeke Lotz

Annette Vibeke Lotz er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Annette Vibeke Lotz har 4 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Aarhus C, Farum og Vedbæk. Første registrerede erhvervsaktivitet går 19 år tilbage til 2007. Annette Vibeke Lotz deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Fondsmæglerselskabet Marselis A/S35807594
LIND CAPITAL A/S30353064
Lotz Holding ApS38747037
Weex ApS43047639
Weex Operation ApS43088289
X-Connect ApS46273303
Ndr.Fasanvej 2636375248

Netværk

20
LH

Louise Hahn

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

MK

Morten Kamp Andersen

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

HL

Henrik Lind

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

PM

Peter Michael Albrechtslund

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

KH

Kasper Herrestrup

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

KB

Kim Balle

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

AR

Allan Rank Jensen

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

JH

Jonas Højhus Jeppesen

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

PU

Peter Ulrik Fugmann

2 fælles virksomheder

LIND CAPITAL A/S, Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

JJ

Jørgen Jeppe Jensen

2 fælles virksomheder

Weex Operation ApS, Weex ApS

PH

Peter Høltermand

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

TH

Tue Harritz Grosen

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

MF

Martin Fisker Mølgaard Markussen

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

AV

Allan Viggo Tornøe Nørholm

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

AL

Anders Lisager Nielsen

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

LF

Lars Fløe Nielsen

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

TG

Tor Gillett Mosegaard

1 fælles virksomhed

LIND CAPITAL A/S

SA

Søren Astrup

1 fælles virksomhed

Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

LB

Lars Boné

1 fælles virksomhed

Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

PB

Palle Broman

1 fælles virksomhed

Fondsmæglerselskabet Marselis A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller9
Virksomheder7
Direktørroller4
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder