VirklyVirkly

Axel Manøe Jepsen

Om Axel Manøe Jepsen

Axel Manøe Jepsen er tilknyttet 48 virksomheder i det danske erhvervsregister. Axel Manøe Jepsen har 16 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 37 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 32 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 55 år tilbage til 1971. Axel Manøe Jepsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

48
VirksomhedCVRStatus
4 Living ApS45072169
Accurate Products Holding ApS41232161
ACCURATE PRODUCTS. MANUFACTURING & CONSULTING ApS87556115
AMJ - INVEST ESBJERG ApS26407362
Audiology Group Holding ApS43783912
Bundgaard og Jepsen Ejendomme ApS43606379
BURGAARD SØRENSEN A/S19407330
C & H SYSTEM A/S13879206
COTES A/S15200332
DGTEK A/S19920372
EFApaint A/S15723572
Ejendomsselskabet Vesterhavsgade Esbjerg ApS25109635
Ellegaard InduMove A/S46277570
Fredensgade 2 ApS38478966
GMV A/S21801283
Harco Heavy Lifting A/S41034149
Harco Holding ApS44699605
Holdingselskabet Vesterhavsgade A/S30611918
Højgaard Vinholt Holding ApS43788604
IKM OCEAN TEAM A/S32833373
IKM Ocean Team Powertech A/S39903237
IKM OCEAN TEAM SCANDINAVIA A/S24320413
IKM OCEAN TEAM WINDCARE A/S35472215
JEPSEN EJENDOMME ApS31060753
K/S OBTON SOLENERGI BRESLE36438193
Körber Supply Chain DK A/S61628711
Materieludlejning Vesterhavsgade ApS42040363
MTS Systems Danmark ApS40950540
Nordsøbyg 2.0 A/S41701986
Ny Hørebil A/S43734695
OBTON SOLENERGI BRESLE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB36416645
OTG EJENDOMME A/S33364822
Q Invest 2021 ApS42501832
QUBIQA A/S87236013
QUBIQA Holding A/S38268317
R&D Test Systems ApS37844179
S.E. 1 Holding ApS43314742
S.E. 2 Holding ApS43316222
S.E. Esbjerg 2026 ApS26182840
SH GROUP A/S12762704
STEEL TANK A/S15039000
Strandbygade Esbjerg ApS43083465
TECH INVENT A/S31617332
Torvegade 34 ApS40431861
ÅLSRODE SMEDE- OG MASKINFABRIK A/S31483646
Aktieselskabet af 15.05.199619302490
SIGN PARTNER A/S21124184
Sign Partner Invest 2023 ApS44013266

Netværk

20
CW

Claus Wolder Kjær Thomsen

12 fælles virksomheder

JENSEN´S TØMRER- OG SNEDKERFORRETNING ApS, Ejendomsselskabet Vesterhavsgade Esbjerg ApS, 4 Living, Amtsvej 3 ApS m.fl.

EB

Esben Bay Jørgensen

11 fælles virksomheder

28. JUNI 2012 II A/S, Q Invest 2021 ApS, SVENDBORG SKIBSHYDRAULIK HOLDING A/S m.fl.

HJ

Henrik Jensen

10 fælles virksomheder

JENSEN´S TØMRER- OG SNEDKERFORRETNING ApS, Ejendomsselskabet Vesterhavsgade Esbjerg ApS, Fredensgade 2 ApS m.fl.

MN

Morten Nørgaard Storm Pedersen

9 fælles virksomheder

R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS, MTS Systems Danmark ApS m.fl.

OS

Ole Sodtmann Bundgaard

7 fælles virksomheder

SELSKABET CL A/S, SELSKABET CC A/S, SIGN PARTNER A/S m.fl.

HF

Henrik Frisch

7 fælles virksomheder

SELSKABET CL A/S, SELSKABET CC A/S, JK AF 22.09.2008 A/S m.fl.

JØ

Jacob Østergaard Bergenholtz

7 fælles virksomheder

28. JUNI 2012 II A/S, SVENDBORG SKIBSHYDRAULIK HOLDING A/S, Körber Supply Chain DK A/S m.fl.

KE

Kent Ernst Hansen

7 fælles virksomheder

S.E. Esbjerg 2026 ApS, S.E. 2 Holding ApS, S.E. 1 Holding ApS m.fl.

CV

Carsten Vejby Møller

6 fælles virksomheder

R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS, Strong Group A/S m.fl.

JØ

Jakob Østervang

5 fælles virksomheder

SELSKABET CL A/S, SELSKABET CC A/S, JK AF 22.09.2008 A/S m.fl.

PL

Peter Liu Johansen

5 fælles virksomheder

28. JUNI 2012 II A/S, QUBIQA HOLDING A/S, SH GROUP A/S m.fl.

HJ

Henrik Juul Hansen

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

BA

Birgit Andersen

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

NT

Nicolas Thomas Gaardmand Gjerlev Andersen

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

PL

Peder Lund Rasmussen

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

PK

Peter Kattai Ulrikkeholm

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

EW

Emil Wolff

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

KH

Kasper Holm Hansen

5 fælles virksomheder

R&D Steel ApS, R&D Tools and Structures A/S, R&D Test Systems ApS m.fl.

CS

Carsten Steen Jensen

5 fælles virksomheder

IKM OCEAN TEAM WINDCARE A/S, OTG EJENDOMME A/S, IKM OCEAN TEAM SCANDINAVIA A/S m.fl.

CB

Claus Boel

5 fælles virksomheder

IKM OCEAN TEAM WINDCARE A/S, OTG EJENDOMME A/S, IKM OCEAN TEAM SCANDINAVIA A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller60
Virksomheder79
Direktørroller16
Bestyrelsesroller38
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller38