VirklyVirkly

Bettina Stuhr

Om Bettina Stuhr

Bettina Stuhr er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Bettina Stuhr har 2 direktørroller. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 51 år tilbage til 1975. Bettina Stuhr deler virksomhedstilknytning med 16 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
Bettina Stuhr Holding ApS40229140
STUHR ApS14371702
I/S Lyngby Hovedgade 5410253888
STUHR31466482
STUHR19178080
STUHR12704747
STUHR25884949
STUHR I/S35559507
Stuhr Men & Women21968285

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder12
Direktørroller2
Tidligere roller4