VirklyVirkly

Bo Tonny Tverskov

Om Bo Tonny Tverskov

Bo Tonny Tverskov er tilknyttet 26 virksomheder i det danske erhvervsregister. Bo Tonny Tverskov har 4 direktørroller, 20 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 45 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 29 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 68 år tilbage til 1958. Bo Tonny Tverskov deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

26
VirksomhedCVRStatus
ABC INVEST ODENSE ApS12287070
APW RENGØRING ApS28980531
DANSK STÅLMONTAGE A/S24237281
DISCOVER INVEST HOLDING ApS31249678
EJENDOMSSELSKABET STRANDGADE 48 ApS31584000
EJENDOMSSELSKABET VESTERLØKKEN A/S33036973
ERGO-DESIGN ApS26306310
GLADE GROENSAGER 1 A/S27924212
Glade´s Øko.Groensager ApS41743603
HOLDINGSELSKABET STRANDGADE 48 ApS81210810
HOTEL ANSGAR. SLOTSGÅRDEN ApS75962118
HOTEL PLAZA, ODENSE A/S26257689
JACK FOGED A/S12203195
Komplementar T-PA ApS39692775
MAPAS A/S29141509
NJ-GRUPPEN A/S27638929
NORDLUX A/S10216990
P&S Krage ApS33751400
PARK HOTEL, MIDDELFART A/S30494296
POLARTECH ApS32330347
TC Invest & udlejning A/S29010560
Tverskov ApS26739012
AKTIESELSKABET AF 15. FEBRUAR 200017918303
ASTRID SALTBÆK TVERSKOV & BO TVERSKOV17546104
Bakkegården v/Bo Tverskov10378702
Ejendommen Hunderupvej 20228998546

Netværk

20
JM

Jan Milling

6 fælles virksomheder

APW RENGØRING ApS, LÆRKEBO ApS, HOTEL ANSGAR. SLOTSGÅRDEN ApS m.fl.

HC

Holger Christian Elbro Jensen

5 fælles virksomheder

A AF 20. FEBRUAR 2015 A/S, RAUFF FINANS ApS, ELBRO FINANS A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

5 fælles virksomheder

THE SECOND QUALITY CONSTRUCTION COMPAGNY A/S, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011, LANDMARK INTERNATIONAL ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

5 fælles virksomheder

THE SECOND QUALITY CONSTRUCTION COMPAGNY A/S, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011, LANDMARK INTERNATIONAL ApS m.fl.

PS

Peter Skov Milling

5 fælles virksomheder

APW RENGØRING ApS, HOTEL ANSGAR. SLOTSGÅRDEN ApS, PARK HOTEL, MIDDELFART A/S m.fl.

DS

Dorte Skov Milling

5 fælles virksomheder

APW RENGØRING ApS, HOTEL ANSGAR. SLOTSGÅRDEN ApS, PARK HOTEL, MIDDELFART A/S m.fl.

GS

Gitte Svendgaard Milling

5 fælles virksomheder

APW RENGØRING ApS, HOTEL ANSGAR. SLOTSGÅRDEN ApS, PARK HOTEL, MIDDELFART A/S m.fl.

CG

Christian Grøn Elbro Jensen

4 fælles virksomheder

A AF 20. FEBRUAR 2015 A/S, ELBRO FINANS A/S, ELBRO LEASING A/S m.fl.

TS

Tage Steen Andersen

4 fælles virksomheder

A AF 20. FEBRUAR 2015 A/S, ELBRO FINANS A/S, ELBRO LEASING A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

4 fælles virksomheder

THE SECOND QUALITY CONSTRUCTION COMPAGNY A/S, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011, LANDMARK INTERNATIONAL ApS m.fl.

PS

Per Skovløkke Jørgensen

4 fælles virksomheder

ROSENKILDEPARKEN ApS, DANLILLEBÆLT ApS, EJENDOMSSELSKABET DAN-LILLEBÆLT ApS m.fl.

VC

Victor Christoffersen

4 fælles virksomheder

ABC ADMINISTRATION ODENSE ApS, EJENDOMSSELSKABET DAN-LILLEBÆLT ApS, BRÆMER-JENSEN GULDVAREFABRIK A/S m.fl.

JA

Jess Aagaard

4 fælles virksomheder

AQUADOMI A/S, GLOBAL AQUA TRADING A/S, GLOBAL FACTORY SYSTEM A/S m.fl.

HM

Henning Majgård Nielsen

4 fælles virksomheder

AQUADOMI A/S, GLOBAL AQUA TRADING A/S, GLOBAL FACTORY SYSTEM A/S m.fl.

JK

John Klindt

4 fælles virksomheder

AQUADOMI A/S, GLOBAL AQUA TRADING A/S, GLOBAL FACTORY SYSTEM A/S m.fl.

TC

Tommy Christensen

3 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 1.10.2004, TC Invest & udlejning A/S, DANSK EL & TEKNIK A/S

PH

Povl Hegelund Pedersen

3 fælles virksomheder

OMEGA INTERNATIONAL ApS, FREDERIKSBERG BYG ApS, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011

BM

Bjørn Michael Bengtsson

3 fælles virksomheder

OMEGA INTERNATIONAL ApS, FREDERIKSBERG BYG ApS, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011

US

Ulf Svejgaard Poulsen

3 fælles virksomheder

THE SECOND QUALITY CONSTRUCTION COMPAGNY A/S, AKTIESELSKABET AF 15.FEBRUAR 2011, CALDO A/S

PC

Peter Christiansen Krage

3 fælles virksomheder

Glade´s Øko.Groensager ApS, GLADE GROENSAGER 1 A/S, P&S Krage ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller31
Virksomheder100
Direktørroller4
Bestyrelsesroller20
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller83