VirklyVirkly

Børge Jørgensen

Om Børge Jørgensen

Børge Jørgensen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Børge Jørgensen har 6 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 70 år tilbage til 1956. Børge Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
BALLEGAARD A/S15119470
BALLEGAARD EJENDOMME A/S10042623
BALLEGAARD EJENDOMSUDVIKLING A/S29802246
BALLEGAARD INVEST A/S26686458
K/S BOULEVARDEN 5452244013
OLE BALLEGAARD HOLDING ApS25552954
TRINE BALLEGAARD HOLDING ApS25552946
Heak Consult v/Børge Jørgensen26455472

Netværk

20
NA

Niels Aage Ballegaard

12 fælles virksomheder

MARTIN KJÆR A/S, CJP INVEST A/S, EMILIA INVEST A/S m.fl.

OB

Ole Ballegaard

9 fælles virksomheder

EMILIA INVEST A/S, BALLEGAARD EJENDOMSUDVIKLING A/S, BALLEGAARD A/S m.fl.

TB

Trine Ballegaard

9 fælles virksomheder

EMILIA INVEST A/S, BALLEGAARD EJENDOMSUDVIKLING A/S, BALLEGAARD A/S m.fl.

LB

Louise Ballegaard

6 fælles virksomheder

BALLEGAARD EJENDOMSUDVIKLING A/S, BALLEGAARD A/S, BALLEGAARD INVEST A/S m.fl.

PB

Preben Bang Henriksen

4 fælles virksomheder

TRINE BALLEGAARD HOLDING ApS, BALMA ApS, BALLEGAARD EJENDOMME A/S m.fl.

HA

Harry Aamann

4 fælles virksomheder

TRINE BALLEGAARD HOLDING ApS, BALMA ApS, BALLEGAARD EJENDOMME A/S m.fl.

CJ

Carl Johan Georg Petersen

3 fælles virksomheder

MARTIN KJÆR A/S, CJP INVEST A/S, K/S BOULEVARDEN 54

TP

Tage Posborg Petersen

2 fælles virksomheder

CJP INVEST A/S, K/S BOULEVARDEN 54

HH

Hans Henrik Marcher

2 fælles virksomheder

LV EJENDOMSSERVICE ApS, BALMA ApS

KE

Knud Erik Andersen

1 fælles virksomhed

JRC. JELLING ApS

SA

Svend Aage Olesen

1 fælles virksomhed

JRC. JELLING ApS

ML

Merete Ley

1 fælles virksomhed

JRC. JELLING ApS

SP

Søren Peder Hjort Frederiksen

1 fælles virksomhed

JRC. JELLING ApS

TV

Tove Vestergaard Christoffersen

1 fælles virksomhed

JRC. JELLING ApS

AT

Anders Tornbjerg Andersen

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

PE

Poul Erhardt Petersen

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

HR

Helmuth Rask Aagaard

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

JC

Jens Christian Møgelhøj

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

EB

Eggert Buch Hansen

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

EP

Ellen Petersen

1 fælles virksomhed

CJP INVEST A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller8
Virksomheder17
Bestyrelsesroller6
Tidligere roller14