VirklyVirkly

Carl-Erik Kvist Nielsen

Om Carl-Erik Kvist Nielsen

Carl-Erik Kvist Nielsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Carl-Erik Kvist Nielsen har 2 direktørroller og 2 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 16 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 70 år tilbage til 1956. Carl-Erik Kvist Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
ELoN ApS42982423
ISC RÅDGIVENDE INGENIØRER A/S26340713
PDC A/S78806117
Van Mossel Automotive Group Denmark A/S20560010
Firma Carl-Erik Nielsen25677277
I/S GLOBAL AF 199115656794

Netværk

20
KL

Karoly Laszlo Nemeth

14 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

PB

Peter Bohnstedt-Petersen

14 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

BS

Bettina Sølling

14 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

ES

Erik Skaaning

14 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

OM

Ove Munch

14 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

OR

Ole Retoft

12 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

PU

Peter Ulrik Linde

10 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, A/S TINKERUP STRANDVEJ 76, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S m.fl.

AM

Asger Murholt

9 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN ÅRHUS A/S m.fl.

PR

Poul Refstrup

9 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN RINGKØBING A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN ÅRHUS A/S, AKTIESELSKABET AF 29. MARTS 1967 m.fl.

PA

Peter Andreas Jerichow

7 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET AF 29. MARTS 1967, BOHNSTEDT-PETERSEN VEJLE A/S, BILCENTRET ODENSE A/S m.fl.

HF

Hans Fogtdal

4 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET AF 29. MARTS 1967, BILCENTRET ODENSE A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S m.fl.

CJ

Carl Johan Voigt Eriksen

2 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S

EK

Erik Kofod Hermansen

2 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S

SB

Steen Birch Jensen

2 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S

PK

Preben Klinge

2 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S

JC

Jes Christian Petersen

2 fælles virksomheder

BOHNSTEDT-PETERSEN HOLSTEBRO A/S, BOHNSTEDT-PETERSEN THISTED A/S

MN

Mette Nielsen

2 fælles virksomheder

C-E NIELSEN ApS, NISTE ApS

MB

Marianne Britt Trock-Jansen

2 fælles virksomheder

MANI HOLDING ApS, MULTIFORM KØKKENSTUDIO HILLERØD ApS

DJ

Dorit Jacobsen

2 fælles virksomheder

MANI HOLDING ApS, MULTIFORM KØKKENSTUDIO HILLERØD ApS

NB

Nina Brandstrup Frithioff

2 fælles virksomheder

MANI HOLDING ApS, MULTIFORM KØKKENSTUDIO HILLERØD ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller6
Virksomheder34
Direktørroller2
Bestyrelsesroller2
Tidligere roller44