VirklyVirkly

Christian Friis Johansen

Om Christian Friis Johansen

Christian Friis Johansen er tilknyttet 13 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Friis Johansen har 12 direktørroller og 2 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Christian Friis Johansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

13
VirksomhedCVRStatus
Capito Capital Management A/S45361667
Capito Vinum 1 K/S46652681
CCGP1 ApS45639304
CCGP2 ApS46129199
CCGP3 ApS45700291
CCGP4 ApS46549325
CCGP5 ApS46648005
EXHIBIT ApS28654278
K/S Capito Aviation 146552148
K/S Capito Domus Credit I45708047
K/S Capito Maritime 246129504
K/S Capito Maritime I45643182
MAINTECH CONSULT A/S81760713

Netværk

20
SF

Sebastian Feenstra

4 fælles virksomheder

K/S Capito Domus Credit I, K/S Capito Aviation 1, Capito Vinum 1 K/S m.fl.

SD

Søren Dandanell Nielsen

3 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, EXHIBIT ApS, DE LUXE PR & EVENTS A/S

PE

Poul Erik Nielsen

2 fælles virksomheder

Selskabet af 30. august 2018 ApS, Selskabet af 24. januar 2024 ApS

MK

Michael Kaa Andersen

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

NJ

Nils Jansson

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

CA

Claus Abildstrøm

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

JØ

Jesper Østerhegn

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

TT

Thomas Troels-Smith

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

PS

Peter Svendsen

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

CB

Camilla Bak Bulatovic

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

JD

Jesper Dalgaard Kleist Friis-Hansen

2 fælles virksomheder

DE LUXE MAGAZINES A/S, DE LUXE PR & EVENTS A/S

PI

Per Ingdal

1 fælles virksomhed

Selskabet af 30. august 2018 ApS

CJ

Christian Janus Erdmann Fürst

1 fælles virksomhed

Selskabet af 24. januar 2024 ApS

BH

Bob Hansen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

FV

Frank Vagn Hansen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

PC

Palle Corell Badsted

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

HH

Hans Horn-Lassen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

MR

Martin Roithner Henriksen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

PK

Per Krogh Jensen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

AP

Arthur Peter Emil Leonhardt Nielsen

1 fælles virksomhed

MAINTECH CONSULT A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder19
Direktørroller12
Bestyrelsesroller2
Tidligere roller11