VirklyVirkly

Christian Hemmingsen

Om Christian Hemmingsen

Christian Hemmingsen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Hemmingsen har 2 direktørroller og 3 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 26 år tilbage til 2000. Christian Hemmingsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ApS KOMPLEMENTARSELSKABET ESTATE DK 130575776
GUS NORDIC ApS34461597
HEMMINGSEN HOLDING AF 2003 ApS27174914
K/S Estate BK Hjørring37095451
K/S ESTATE DK 130616898
Komplementarselskabet BK Hjørring ApS39952432
QATOR ApS28870442
COM.DK I/S V/C HEMMINGSEN & N RANMAR16892432
NO PARKING I/S21525677

Netværk

20
MC

Morten Coster Oddershede

4 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S ESTATE DK 1, K/S Estate BK Hjørring m.fl.

TK

Tim Kehling Pedersen

4 fælles virksomheder

QATOR ApS, K/S ESTATE DK 1, BIVOTECH ApS m.fl.

CS

Caroline Sundorph Pontoppidan

3 fælles virksomheder

HEMMINGSEN HOLDING AF 2003 ApS, QATOR ApS, BIVOTECH ApS

LU

Lars Ulrich Henriksen

3 fælles virksomheder

HEMMINGSEN HOLDING AF 2003 ApS, QATOR ApS, BIVOTECH ApS

NC

Nils Christian Ranmar

3 fælles virksomheder

COM.DK I/S V/C HEMMINGSEN & N RANMAR, NO PARKING I/S, COM.DK ApS

KØ

Kurt Østergaard

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

AH

Allan Hestbech

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

PN

Peter Norsgaard

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

DN

Daniel Noe Harboe

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

LH

Lars Herman Petersen

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

JS

Jesper Slemming

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

MR

Malene Rod Vest

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

TR

Troels Rask Hougaard

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

LR

Lars Robenhagen

2 fælles virksomheder

Komplementarselskabet BK Hjørring ApS, K/S Estate BK Hjørring

VO

Viggo Ole Pannbacker

2 fælles virksomheder

QATOR ApS, GUS NORDIC ApS

SA

Søren Arnsfelt Juhl

2 fælles virksomheder

QATOR ApS, BIVOTECH ApS

BC

Birger Christensen

2 fælles virksomheder

K/S ESTATE DK 1, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET ESTATE DK 1

TM

Tonny Møller Jensen

2 fælles virksomheder

K/S ESTATE DK 1, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET ESTATE DK 1

EB

Erling Brodersen

2 fælles virksomheder

K/S ESTATE DK 1, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET ESTATE DK 1

KH

Keld Hilmar Hansen

2 fælles virksomheder

K/S ESTATE DK 1, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET ESTATE DK 1

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder14
Direktørroller2
Bestyrelsesroller3
Tidligere roller7