VirklyVirkly

Christian Ørum Madsen

Om Christian Ørum Madsen

Christian Ørum Madsen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Ørum Madsen har 8 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Christian Ørum Madsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ABENA A/S25682742
Aktieselskabet af 19.01.194019891615
Aktieselskabet af 29.04.200226640083
CLEF ApS28841264
EMSPak A/S38708953
MARIUS PEDERSEN A/S49979517
Project Astro Bidco ApS43875892
RE-MATCH HOLDING ApS35465529
ialwfan 2024 A/S41983426

Netværk

20
SA

Steen Asbjørn Christensen

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 22.10.2015, Aktieselskabet af 29.04.2002 m.fl.

RM

René Meyer Johannsen

3 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 22.10.2015, Aktieselskabet af 29.04.2002

AC

Anne Charlotte Christensen

3 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 22.10.2015, Aktieselskabet af 29.04.2002

JF

Jakob Fuhr Hansen

3 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, Project Astro Bidco ApS, RE-MATCH HOLDING ApS

LM

Laurits Mathias Bach Sørensen

3 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, Project Astro Bidco ApS, RE-MATCH HOLDING ApS

AW

Anders Wilhjelm

3 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, Project Astro Bidco ApS, RE-MATCH HOLDING ApS

HG

Henrik Grand Petersen

3 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, Project Astro Bidco ApS, RE-MATCH HOLDING ApS

KP

Kristin Parello-Plesner

3 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, Project Astro Bidco ApS, RE-MATCH HOLDING ApS

KS

Keld Sund Nielsen

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 29.04.2002

JM

Jørgen Meyer

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 29.04.2002

RH

Ruth Hanne Møller Christensen

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 29.04.2002

SA

Søren Anker Christensen

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 29.04.2002

JH

Jens Højsager Damgaard

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 19.01.1940, Aktieselskabet af 29.04.2002

CJ

Christian Jul Madsen

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 22.10.2015, Anpartsselskabet af 13.4.2021

UL

Ulrik Lundsfryd

2 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, RE-MATCH HOLDING ApS

RF

Rasmus Frøkiær Ankersen

2 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, RE-MATCH HOLDING ApS

NM

Nikolaj Magne Larsen

2 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, RE-MATCH HOLDING ApS

DA

Dennis Andersen

2 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, RE-MATCH HOLDING ApS

TH

Thomas Holm Bech Albertsen

2 fælles virksomheder

ialwfan 2024 A/S, RE-MATCH HOLDING ApS

JK

Jørgen Kjærgaard

2 fælles virksomheder

G&M SKIVE A/S, GLUD & MARSTRAND HEDEHUSENE A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller13
Virksomheder13
Direktørroller8
Bestyrelsesroller3
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller5