VirklyVirkly

Christian Schwarz-Hansen

Om Christian Schwarz-Hansen

Christian Schwarz-Hansen er tilknyttet 19 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Schwarz-Hansen har 1 direktørrolle, 17 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 17 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 49 år tilbage til 1977. Christian Schwarz-Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

19
VirksomhedCVRStatus
ADVOKATANPARTSSELSKAB FHK 2033496451
FONDEN ARENDAL53275028
FONDEN ENGHAVEN53296416
FONDEN FUGLEVÆNGET53305415
FONDEN HVIDKILDEGÅRD53314317
FONDEN RØDEGÅRD15298073
FONDEN SOLGAARDEN53357814
FONDEN SØNDERGÅRDEN53276911
FONDEN VESTERGÅRDEN53366910
FONDEN VIBEHUSENE53368913
FONDEN ØSTERGÅRDEN53374018
INVESTERINGSSELSKABET AF 1. NOVEMBER 2001 A/S10084725
JAZZHUS-MONTMARTRE FONDEN33150024
LEAD ADVOKATPARTNERSELSKAB32321488
NJORD Komplementar ApS41759585
NJORD Law Firm Advokatpartnerselskab41760133
NJORD Materiel ApS36905077
NOVOLOG INFORMATIONSSYSTEMER A/S14378286
Schwarz-Hansen Advokatfirma v/Christian Schwarz-Hansen30434390

Netværk

20
JB

Jesper Bang

17 fælles virksomheder

ADVOKATANPARTSSELSKAB FHK 20, RACINA ApS, FONDEN VIBEHUSENE m.fl.

TM

Torben Moesgaard Winnerskjold

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

PS

Peter Skrøder Jakobsen

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

LJ

Lars Jørgen Langkjær

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

JK

Jørgen Krauw

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

VS

Villy Strandby Sørensen

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

RS

Ritta Sonja Jensen

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

JH

Jørn Hansen

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

EM

Edith Margrethe Sauer

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

BL

Bente Lau

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

MW

Martin Weber

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

TL

Tabita Lotte Rachlitz

11 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

AC

Anders Clausen

10 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

SL

Søren Loyola Bro Søndergaard

10 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

JH

Jørgen Holger Nue Møller

10 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

BR

Bent Rold Andersen

10 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

RK

Rasmus Krog Juvik

10 fælles virksomheder

FONDEN VIBEHUSENE, FONDEN RØDEGÅRD, FONDEN ARENDAL m.fl.

KM

Karen Marie Saugmann Pilgaard

3 fælles virksomheder

NJORD Komplementar ApS, NJORD Law Firm Advokatpartnerselskab, NJORD Materiel ApS

JF

Jens Fuglesang Christensen

3 fælles virksomheder

NJORD Komplementar ApS, NJORD Law Firm Advokatpartnerselskab, NJORD Materiel ApS

SR

Stefan Reinel

3 fælles virksomheder

NJORD Komplementar ApS, NJORD Law Firm Advokatpartnerselskab, NJORD Materiel ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller23
Virksomheder30
Direktørroller1
Bestyrelsesroller17
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller13