VirklyVirkly

Claus Gjelstrup Andersen

Om Claus Gjelstrup Andersen

Claus Gjelstrup Andersen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Claus Gjelstrup Andersen har 7 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Løgumkloster og Nordborg. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. Claus Gjelstrup Andersen deler virksomhedstilknytning med 17 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ANDERSEN INVEST ApS27718531
Dansk Ventilation & Varmeteknik ApS37315915
MASKINBYGGER CARL FR. PETERSEN ApS75119615
MCK Automatik ApS38420879
TA-Ejendomme ApS41594713
TA-ELTEKNIK ApS27718639
TA-ELTEKNIK ØST ApS32153704
TA-Group ApS37215554
Ulvemosevej 136229500

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder10
Direktørroller7
Bestyrelsesroller4
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1