VirklyVirkly

Claus Oxfeldt

Om Claus Oxfeldt

Claus Oxfeldt er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Claus Oxfeldt har 6 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i København K og København Ø. Første registrerede erhvervsaktivitet går 64 år tilbage til 1962. Claus Oxfeldt deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
A/S KNUDEMOSEN15440910
FORBRUGSFORENINGEN AF 188615491914
LÅN & SPAR BANK A/S13538530
LÅN & SPAR FOND14045589
PFA HOLDING A/S22438018
PFA PENSION, FORSIKRINGSAKTIESELSKAB.13594376

Netværk

20
TA

Tommy Agerskov Thomsen

6 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, PFA PENSION, FORSIKRINGSAKTIESELSKAB., PFA HOLDING A/S m.fl.

PI

Peter Ibsen

6 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, PFA PENSION, FORSIKRINGSAKTIESELSKAB., PFA HOLDING A/S m.fl.

HK

Heino Kegel

6 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, PFA PENSION, FORSIKRINGSAKTIESELSKAB., PFA HOLDING A/S m.fl.

AC

Anker Christoffersen

4 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, PFA PENSION, FORSIKRINGSAKTIESELSKAB., PFA HOLDING A/S m.fl.

GC

Grete Christensen

4 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, LÅN & SPAR FOND m.fl.

BF

Bent Fabricius

4 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, LÅN & SPAR FOND m.fl.

BV

Bjørn Vikkelsø Jensen

3 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, FORBRUGSFORENINGEN AF 1886

MV

Martin Vadum Rømer

3 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, LÅN & SPAR FOND

JØ

Jørn Østergaard

3 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND, FORBRUGSFORENINGEN AF 1886

SV

Søren Vang Rasmussen

3 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, FORBRUGSFORENINGEN AF 1886

EN

Erik Nygaard Jespersen

3 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, A/S KNUDEMOSEN, LÅN & SPAR FOND

HR

Henning Rye Larsen

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

TC

Torsten Christian Miland

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

CM

Carsten Mærsk Clausen

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

AB

Anders Bondo Christensen

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

CD

Connie Dyhr Kruckow

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

PS

Peter Schou

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

KE

Kirsten Elisabeth Stallknecht

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

FH

Flemming Hansen

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

SM

Svend Michael Christensen

2 fælles virksomheder

LÅN & SPAR BANK A/S, LÅN & SPAR FOND

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller6
Virksomheder6
Bestyrelsesroller6