VirklyVirkly

Daniel Arum Jensen

Om Daniel Arum Jensen

Daniel Arum Jensen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Daniel Arum Jensen har 5 direktørroller og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Helsinge, Nørresundby og København N. Første registrerede erhvervsaktivitet går 10 år tilbage til 2016. Daniel Arum Jensen deler virksomhedstilknytning med 1 anden person i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Daniel Arum Jensen Holding ApS37621250
Helsinge Fitness ApS37621277
Nordic BDL ApS40824065
Sangar533681534
SD Tower ApS44712210
SD VERTEX ApS46284976

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller8
Virksomheder6
Direktørroller5
Stiftet1 virksomheder