VirklyVirkly

Emil Christian Steglich-Petersen

Om Emil Christian Steglich-Petersen

Emil Christian Steglich-Petersen er tilknyttet 14 virksomheder i det danske erhvervsregister. Emil Christian Steglich-Petersen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i København V og Rungsted Kyst. Første registrerede erhvervsaktivitet går 21 år tilbage til 2005. Emil Christian Steglich-Petersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

14
VirksomhedCVRStatus
Avake Holding Aps37381896
DEN KREATIVE REPUBLIK ApS28865902
I/S Gildhøj34929386
I/S Gildhøj Bygning B40652434
i/s HED39541807
I/S Usserød Mølle39564920
PlanEat ApS42645214
Republikken Create ApS46045041
I/S Brønlunds Alle 5533223382
I/S HED39529092
INOAX Computers26752906
Inoax I/S27291503
KEPS - Københavns Eksperimenterende ProduktionsSystem v/Emil Steglich-Petersen30154169
Vesterbro laser I/S32726720

Netværk

20
HC

Hans Christian Steglich-Petersen

7 fælles virksomheder

I/S HED, I/S Gildhøj Bygning B, I/S Brønlunds Alle 55 m.fl.

DM

Ditte Marie Hovmand Steglich-Petersen

5 fælles virksomheder

I/S HED, I/S Gildhøj Bygning B, I/S Gildhøj m.fl.

KF

Kamille Feline Sofia Thoregaard

5 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, I/S Brønlunds Alle 55, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS m.fl.

NS

Nicolai Seest

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

LG

Lau Gotthard Christensen

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

UE

Uffe Elbæk

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

EC

Ellen Charlotte Salvesen Sahl-Madsen

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

SM

Søren Magdal

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

LN

Louise Nygaard Rønne

3 fælles virksomheder

REPUBLIKKEN CAFE ApS, RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

TE

Thomas Eiberg

2 fælles virksomheder

Inoax I/S, INOAX Computers

LN

Lars Nørgaard

2 fælles virksomheder

RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

SF

Søren Femmer Jensen

2 fælles virksomheder

RUMMET I REPUBLIKKEN ApS, DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

KL

Kasper Lynge Jensen

2 fælles virksomheder

DEN KREATIVE REPUBLIK ApS, INOAX Computers

ME

Markus Einar Wassberg

1 fælles virksomhed

Vesterbro laser I/S

CP

Claus Patrick Baumann Petersen

1 fælles virksomhed

Republikken Create ApS

CT

Carl Tore Jan Martens

1 fælles virksomhed

I/S Gildhøj

LJ

Lise Jacobsen

1 fælles virksomhed

I/S Gildhøj

UB

Ulrik Bent Jacobsen

1 fælles virksomhed

I/S Gildhøj

RJ

Richardt Joachim Deleuran

1 fælles virksomhed

DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

BP

Bo Pedersen

1 fælles virksomhed

DEN KREATIVE REPUBLIK ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder16
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller4