VirklyVirkly

Eva Alstrup Torp Appelt

Om Eva Alstrup Torp Appelt

Eva Alstrup Torp Appelt er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Eva Alstrup Torp Appelt har 1 direktørrolle, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 43 år tilbage til 1983. Eva Alstrup Torp Appelt deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
CP Holmegaard Holding ApS38279645
DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 199016103934
Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS32886264
Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS70451816
DANSKE FRAGTMÆND EXPRESS A/S32559581
EA Company ApS44860694
Palle Holmegaard Logistik A/S38282395
PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S12167148

Netværk

20
GK

Gitte Kalmar Jacobsen

4 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS m.fl.

BK

Bjarne Krogh Jensen

4 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS m.fl.

JS

Jørn Skov

4 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS m.fl.

JF

Jakob Flyvbjerg Christensen

4 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS m.fl.

KA

Kjeld Ahrenkiel Frederiksen

4 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS m.fl.

PJ

Palle Juhl Holmegaard

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

CH

Christian Holmegaard

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

JR

Jan Rene Andersen

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

LK

Lydia Kirstine Holmegaard

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

JH

Jakob Holm Christensen

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

JE

Jimmy Ejegod Nielsen

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

PJ

Peter Jensen Holmegaard

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

RL

Rikke Lidegaard Krupa

3 fælles virksomheder

Palle Holmegaard Logistik A/S, CP Holmegaard Holding ApS, PALLE HOLMEGAARD TRANSPORT A/S

HT

Hennie Toftgaard Pedersen

3 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS, DANSKE FRAGTMÆND EXPRESS A/S

PB

Peter Bjerregaard Jepsen

3 fælles virksomheder

Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS, DANSKE FRAGTMÆND EXPRESS A/S

CD

Carsten Djurhuus Appelt

3 fælles virksomheder

Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS, DANSKE FRAGTMÆND EXPRESS A/S

JG

Jørn Gregersen Grove

2 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS

MP

Mogens Peter Madsen

2 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS

PK

Peter Kristian Kristensen

2 fælles virksomheder

DANSKE FRAGTMÆND A.M.B.A. AF 1990, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS

PS

Peter Sørensen

2 fælles virksomheder

Danske Fragtmænd Ejendomme Esbjerg ApS, Danske Fragtmænd Ejendomme Odense ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder9
Direktørroller1
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1