VirklyVirkly

Finn Kongsmark Flanding

Om Finn Kongsmark Flanding

Finn Kongsmark Flanding er tilknyttet 18 virksomheder i det danske erhvervsregister. Finn Kongsmark Flanding har 6 direktørroller og 14 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 25 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 26 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 75 år tilbage til 1951. Finn Kongsmark Flanding deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

18
VirksomhedCVRStatus
AB INVENTECH A/S26988802
AJB EJENDOMME A/S30901207
AMC-SCHOU A/S35983716
BLÜCHER METAL A/S49260016
DANSTOKER A/S16147249
DOT A/S26704863
EHRNO FLEXIBLE A/S82530711
EJENDOMSANPARTSSELSKABET INDUSTRIVEJ NORD 1313966443
FASTERHOLT HOLDING A/S65602911
FJERNVARMENS INFORMATIONSFOND75506228
HF EJENDOMME ApS10792738
HYDRAULICO A/S11810330
J. LANGKJÆR STÅLBYG A/S54440928
MEDEMA A/S51892712
Molslinjen A/S17881248
UNIBOLT A/S43242318
UNIDRAIN A/S26529255
EDF EN DENMARK A/S15503572

Netværk

20
TL

Torkild Lundsby Salling

6 fælles virksomheder

HYDRAULICO A/S, HF EJENDOMME ApS, HYFATEK A/S m.fl.

NH

Niels Hykkelbjerg Graversen

6 fælles virksomheder

HYDRAULICO A/S, HF EJENDOMME ApS, HYFATEK A/S m.fl.

ES

Ejvind Sandal

6 fælles virksomheder

ENXCO INVEST A/S, INVESTERINGSSELSKABET ENERGY HOLDING A/S, DOT A/S m.fl.

GL

Gert Lorentz Ingvard Erikssøn Grevenkop-Castenskiold

6 fælles virksomheder

VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 11. APRIL 1992 A/S, VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 9. APRIL 1992 A/S, VØLUND BABCOCK ENERGY A/S m.fl.

KN

Kim Nauntofte

6 fælles virksomheder

VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 11. APRIL 1992 A/S, VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 9. APRIL 1992 A/S, VØLUND BABCOCK ENERGY A/S m.fl.

GM

Geir Magnus Jansen

5 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

PJ

Per John Jensen

5 fælles virksomheder

TYSK EJENDOMSADMINISTRATION IV ApS, VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 11. APRIL 1992 A/S, VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 9. APRIL 1992 A/S m.fl.

ØT

Øjvind Toftgaard Knudsen

5 fælles virksomheder

VØLUND INDUSTRISELSKAB AF 11. APRIL 1992 A/S, VØLUND BABCOCK ENERGY A/S, EJENDOMSANPARTSSELSKABET INDUSTRIVEJ NORD 13 m.fl.

CA

Christian Algreen-Ussing

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1.4.2001, VIDEBÆK A/S, DANSK KLIMABLOCK A/S, DHIAA SYSTEMER A/S m.fl.

AB

Allan Berthelsen Christensen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1.4.2001, VIDEBÆK A/S, DANSK KLIMABLOCK A/S, DHIAA SYSTEMER A/S m.fl.

JF

Jørgen Falslund Christensen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1.4.2001, VIDEBÆK A/S, DANSK KLIMABLOCK A/S, DHIAA SYSTEMER A/S m.fl.

KF

Kurt Finn Sandgaard

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1.4.2001, VIDEBÆK A/S, DANSK KLIMABLOCK A/S, DHIAA SYSTEMER A/S m.fl.

CG

Carsten Gottschalck

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 1.4.2001, VIDEBÆK A/S, DANSK KLIMABLOCK A/S, DHIAA SYSTEMER A/S m.fl.

IY

Ib Yde

4 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

WJ

William Jørgensen

4 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

PW

Preben Wolff

4 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

OK

Ole Knudsen

4 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

SF

Svend Falk Henriksen

4 fælles virksomheder

GGHL AF 2011 A/S, KODIF LXII ApS, MARITIMO A/S m.fl.

PK

Per Kristensen

4 fælles virksomheder

DOT A/S, HØJBJERG MASKINFABRIK A/S, FASTERHOLT HOLDING A/S m.fl.

BF

Bendt Fredberg Jensen

4 fælles virksomheder

HYFATEK A/S, HØJBJERG MASKINFABRIK A/S, MASKINFABRIKEN HYFA A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller20
Virksomheder41
Direktørroller6
Bestyrelsesroller14
Tidligere roller24