VirklyVirkly

Frank Normann Andreasen

Om Frank Normann Andreasen

Frank Normann Andreasen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Frank Normann Andreasen har 2 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 28 år tilbage til 1998. Frank Normann Andreasen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS25608798
NORTECH ApS20556099
NORVEST EJENDOM ApS36393270
SDR. BORK VIND K/S35641750
Sdr. Bork Vind Nabo I/S43561898
Tarmvej 18037916943
Vilslev-Gredstebro Vindmøllelaug I/S 226789230
Nordic Design I/S25365445

Netværk

20
AI

Alex Ingemann Pedersen

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S, SDR. BORK VIND K/S

CB

Claus Bertram Sommer Thomsen

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S, SDR. BORK VIND K/S

PA

Poul-Erik Ahle

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S, SDR. BORK VIND K/S

NK

Niels Koldtoft Christensen

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S, SDR. BORK VIND K/S

MD

Morten Duch

3 fælles virksomheder

PROVENO HOLDING ApS, PROVENO ApS, NORCUBE SOFTWARE ApS

SK

Søren Kristian Sommer Madsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S

HA

Henning Ahle

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

OB

Ole Bak Nielsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

EV

Egon Veisig Poulsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

KE

Keld Erik Aalykke Jensen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S

CS

Claus Sommer

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

KA

Kjeld Andreas Ingvardsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, Sdr. Bork Vind Nabo I/S

SG

Steen Grostøl Andersen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

JH

Jørn Henrik Skrumsager Østergaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

UN

Ulla Nørgaard Nielsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS, SDR. BORK VIND K/S

AL

Anne Louise Klindt Haaning

2 fælles virksomheder

NORTECH ApS, NORVEST EJENDOM ApS

JH

Jens Højhus Jensen

1 fælles virksomhed

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS

EP

Erling Pedersen

1 fælles virksomhed

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS

MB

Mogens Bonde

1 fælles virksomhed

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS

OS

Ole Sandholm Jørgensen

1 fælles virksomhed

KOMPLEMENTARSELSKABET SDR. BORK VIND ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder12
Direktørroller2
Bestyrelsesroller2
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller6