VirklyVirkly

Frederikke Pontoppidan Nissen

Om Frederikke Pontoppidan Nissen

Frederikke Pontoppidan Nissen er tilknyttet 33 virksomheder i det danske erhvervsregister. Frederikke Pontoppidan Nissen har 3 direktørroller og 29 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 19 år tilbage til 2007. Frederikke Pontoppidan Nissen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

33
VirksomhedCVRStatus
Broponte ApS46165039
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 140644490
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1040890149
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1140890165
Core Bolig X Investoraktieselskab nr. 1241723831
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1341739797
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1441759941
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1541759968
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1641779918
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1741793864
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1841797959
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1941844264
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 240773339
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 2041844256
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 2141867221
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 340778888
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 440798854
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 540798897
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 640798935
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 740799001
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 840853731
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 940856501
Core Bolig X Kommanditaktieselskab40648216
F.P.N. Holding ApS38641689
HORSENS & FRIENDS A/S31055830
Jensgård ApS39443589
Knud Nissen Holding ApS36994177
Knud Nissen Invest ApS36994185
Nissen Family Group A/S30606566
Nissen Family Group Investment 2 A/S45727734
Nissen Family Group Investment A/S39139510
Silva Baltica 2 ApS42237353
FVPE care37179264

Netværk

20
JB

John Bødker

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

LS

Lene Sejersen

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

HN

Henrik Nicolai Hørdum Clausen

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

NL

Niels Lorentz Nielsen

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

PH

Per Horndrup Yderholm

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

PS

Peder Sehested Lund

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

MM

Morten Munkager Knudsen

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

HH

Henrik Hjortshøj-Nielsen

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

CE

Casper Elmelund Abild

22 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 21, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18 m.fl.

AN

Alan Nissen

7 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, Silva Baltica 2 ApS, AFVJ Holding ApS m.fl.

VP

Victoria Pontoppidan Nissen

6 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, AFVJ Holding ApS, Knud Nissen Invest ApS m.fl.

JN

Josephine Nissen Knuth

6 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, AFVJ Holding ApS, Knud Nissen Invest ApS m.fl.

NM

Niels-Ulrik Mousten

3 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, Nissen Family Group Investment 2 A/S, Nissen Family Group Investment A/S

KL

Kenneth Lillelund Winther

3 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, Nissen Family Group Investment 2 A/S, Nissen Family Group Investment A/S

KE

Knud Erik Nissen

3 fælles virksomheder

Knud Nissen Invest ApS, KNUD NISSEN HOLDING ApS, Knud Nissen Holding ApS

LB

Lars Bonderup Bjørn

2 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, Nissen Family Group Investment A/S

TH

Thor Hvid Hansen

2 fælles virksomheder

Nissen Family Group A/S, Nissen Family Group Investment A/S

GF

Grete Fischer Nissen

2 fælles virksomheder

KNUD NISSEN HOLDING ApS, Knud Nissen Holding ApS

PH

Peter Højgaard Nielsen

1 fælles virksomhed

Nissen Family Group A/S

SE

Søren Erik Pedersen

1 fælles virksomhed

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller36
Virksomheder38
Direktørroller3
Bestyrelsesroller29
Tidligere roller9