VirklyVirkly

Gorm Hagen Kromann Rønnow

Om Gorm Hagen Kromann Rønnow

Gorm Hagen Kromann Rønnow er tilknyttet 10 virksomheder i det danske erhvervsregister. Gorm Hagen Kromann Rønnow har 7 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 7 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 46 år tilbage til 1980. Gorm Hagen Kromann Rønnow deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

10
VirksomhedCVRStatus
1 AUKTION A/S26786940
56 North ApS45344827
BLUE CARS A/S34803811
GO-INVEST ApS27381286
KRONOW ApS27381898
MKM Holding Brabrand ApS30282833
A BLUE COMPANY A/S66769216
I/S Holmstrupgårdvej 25236178027
Jego Technology I/S Gorm Hagen Rønnow og Jesper Dalgaard Christensen25575164
Ni-Go Partner I/S v/Gorm Lynnerup og Ulrik Nielsen26192390

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder11
Direktørroller7
Bestyrelsesroller3
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1