VirklyVirkly

Hans Christian Hodal Nielsen

Om Hans Christian Hodal Nielsen

Hans Christian Hodal Nielsen er tilknyttet 22 virksomheder i det danske erhvervsregister. Hans Christian Hodal Nielsen har 10 direktørroller og 11 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 35 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 22 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 52 år tilbage til 1974. Hans Christian Hodal Nielsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

22
VirksomhedCVRStatus
ALPHALYSE A/S26753864
ANPARTSSELSKABET AF DEN 1.11.200428134711
Bambora Danmark A/S29613923
BOTJEK A/S30711602
BOTJEK CENTER FYN A/S15552840
BOTJEK ELTJEK ApS34228701
BULLDOGS ODENSE ApS32161162
CarVision ApS19519236
Energi Fyn Energihandel A/S27116469
FYNS KAROSSERIBYG A/S75645317
GASA ODENSE FRUGT - GRØNT. A.M.B.A10639476
INVENSTAR ASSEMBLY ApS34804095
META TRAK DANMARK ApS38327127
NEAS INVEST A/S30807804
NIELSEN & HANSEN EJENDOMME, ODENSE ApS73788617
STØBERIET KORSHAVN ApS29313709
TØMRERMESTER SIMON HANSEN ApS81649316
VESTERVOLDGADE 47/ADELGADE 6, NYBORG ApS28159145
Bolotte I/S28569149
I/S Kragsbjergvej 328056737
I/S Nørrebrogade 131, Fredericia28914083
KONSULENTFIRMAET CHRISTIAN HODAL/ HANS CHRISTIAN HODAL NIELSEN18230488

Netværk

20
JS

Jacob Stig Blomberg

9 fælles virksomheder

Anpartsselskabet af 21.03.2017, NATURGAS FYN FORSYNING A/S, FYNS KAROSSERIBYG A/S m.fl.

EJ

Erik Johannes Møller

8 fælles virksomheder

LAMPAS A/S, ARRILD INVEST A/S, ALPHALYSE A/S m.fl.

IA

Ivan Andsager Petz

6 fælles virksomheder

ARRILD INVEST A/S, ARRILD EJENDOMME ApS, 064090 JEH A/S m.fl.

RS

Rene Søgaard Larsen

6 fælles virksomheder

TØMRERMESTER SIMON HANSEN ApS, Bambora Danmark A/S, HODAL & HANSEN INVEST 1 ApS m.fl.

JF

John Falkø

5 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, NGF NATURE ENERGY HOLDING A/S m.fl.

RV

Rene Voss

5 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, NGF NATURE ENERGY HOLDING A/S m.fl.

BP

Bjarke Pålsson

5 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, NGF NATURE ENERGY HOLDING A/S m.fl.

DG

Dion Graterol

4 fælles virksomheder

EK-PRO ApS, BOTJEK SUPPORT CENTER ApS, BOTJEK ELTJEK ApS m.fl.

BS

Brian Slot

4 fælles virksomheder

EK-PRO ApS, BOTJEK SUPPORT CENTER ApS, BOTJEK ELTJEK ApS m.fl.

CV

Carsten Viuff

4 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, Energi Fyn Energihandel A/S m.fl.

MB

Michael Brondt Pedersen

4 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, Energi Fyn Energihandel A/S m.fl.

MS

Michael Skyum Maare

4 fælles virksomheder

TØMRERMESTER SIMON HANSEN ApS, BULLDOGS ODENSE ApS, HODAL & HANSEN INVEST 1 ApS m.fl.

IB

Irene Blomberg

4 fælles virksomheder

BOTJEK SUPPORT CENTER ApS, BULLDOGS ODENSE ApS, BOTJEK A/S m.fl.

HL

Henry Larsen

4 fælles virksomheder

STØBERIET ODENSE ApS, STØBERIET KORSHAVN ApS, GISLEV DREJERFORRETNING A/S m.fl.

PA

Peter Ankersø

3 fælles virksomheder

Anpartsselskabet af 21.03.2017, BOTJEK A/S, Q-Cam IVS

HF

Hans Flemming Hansen

3 fælles virksomheder

NIELSEN & HANSEN EJENDOMME, ODENSE ApS, ANPARTSSELSKABET AF DEN 1.11.2004, VESTERVOLDGADE 47/ADELGADE 6, NYBORG ApS

JK

Joan Kuhlmann

3 fælles virksomheder

NIELSEN & HANSEN EJENDOMME, ODENSE ApS, ANPARTSSELSKABET AF DEN 1.11.2004, VESTERVOLDGADE 47/ADELGADE 6, NYBORG ApS

IG

Ib Grosbøl Selmann

3 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, Energi Fyn Energihandel A/S

KH

Klaus Henrik Tholander

3 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, Energi Fyn Energihandel A/S

NH

Niels Hauge Bentsen

3 fælles virksomheder

NATURGAS FYN FORSYNING A/S, NATURGAS FYN A/S, Energi Fyn Energihandel A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller25
Virksomheder49
Direktørroller10
Bestyrelsesroller11
Tidligere roller38