VirklyVirkly

Hans Jørgen Steenberg

Om Hans Jørgen Steenberg

Hans Jørgen Steenberg er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Hans Jørgen Steenberg har 2 direktørroller, 5 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Hans Jørgen Steenberg deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
DATAIMAGE ApS19417573
IHFOOD A/S29973342
IHIP ApS30737180
IHP Systems A/S27446434
IMAGE HOUSE HOLDING A/S29925739
IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S35055223
Ejendommen Store Kannikestræde 736833505

Netværk

20
CH

Claus Hoelgaard Olsen

7 fælles virksomheder

IHAUTOMATION A/S, IHFOOD A/S, IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S m.fl.

HM

Hans Morten Raaschou-Jensen

6 fælles virksomheder

IHFOOD A/S, IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S, IHMedical A/S m.fl.

HI

Henrik Ilsby

5 fælles virksomheder

IHFOOD A/S, IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S, IHIP ApS m.fl.

BH

Birgit Hougaard Lauridsen

3 fælles virksomheder

IHFOOD A/S, IHP Systems A/S, STEMMER IMAGING DENMARK ApS

TM

Tue Mørck

3 fælles virksomheder

IHFOOD A/S, IHP Systems A/S, IHIP ApS

AR

Annette Runge

2 fælles virksomheder

IHAUTOMATION A/S, IMAGE HOUSE HOLDING A/S

JF

Jakob Find Munk Madsen

2 fælles virksomheder

IHFOOD A/S, IHIP ApS

TR

Thomas Rørsig Thomsen

2 fælles virksomheder

STEMMER IMAGING DENMARK ApS, IMAGE HOUSE HOLDING A/S

NQ

Nils Qvasinitzky Kruse

2 fælles virksomheder

STEMMER IMAGING DENMARK ApS, IMAGE HOUSE HOLDING A/S

JB

Jacob Bo Lildballe

2 fælles virksomheder

STEMMER IMAGING DENMARK ApS, IMAGE HOUSE HOLDING A/S

JL

Jens Langeland-Knudsen

1 fælles virksomhed

IHAUTOMATION A/S

BL

Bjørn Langeland

1 fælles virksomhed

IHAUTOMATION A/S

PL

Per Lennart Johansson

1 fælles virksomhed

IHAUTOMATION A/S

SS

Søren Spaabæk Holstebroe

1 fælles virksomhed

IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S

PJ

Per Junker Thiesgaard

1 fælles virksomhed

IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S

SN

Steen Nørby Nielsen

1 fælles virksomhed

IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S

JN

Jesper Nørregaard

1 fælles virksomhed

IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S

MB

Malte Breiting

1 fælles virksomhed

IMAGE HOUSE PANTOINSPECT A/S

SZ

Søren Ziebe

1 fælles virksomhed

IHMedical A/S

KM

Kim Madsen

1 fælles virksomhed

IHMedical A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder10
Direktørroller2
Bestyrelsesroller5
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller6