VirklyVirkly

Heidi Drews Møller

Om Heidi Drews Møller

Heidi Drews Møller er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Heidi Drews Møller har 5 direktørroller og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Hørning. Første registrerede erhvervsaktivitet går 22 år tilbage til 2004. Heidi Drews Møller deler virksomhedstilknytning med 7 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 22.09.2328125283
DREWS HOLDING ApS28111940
MT Vissing ApS44752603
WildDetect ApS42618128
Wilddetect Invest ApS44765691
Heidi Drews27689981

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller9
Virksomheder7
Direktørroller5
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1