VirklyVirkly

Henrik Steffan Frost Mensch

Om Henrik Steffan Frost Mensch

Henrik Steffan Frost Mensch er tilknyttet 16 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henrik Steffan Frost Mensch har 9 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 23 år tilbage til 2003. Henrik Steffan Frost Mensch deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

16
VirksomhedCVRStatus
BERLIN RETAIL B 2007 ApS30923642
BRANDENBURG RETAIL 2007 II ApS30801857
Flex Huse Beder ApS29311102
Gastro Hall ApS45736393
GIP HOLDING ApS33042973
I/S Torvet 129743754
K/S BERLIN RETAIL B31051835
K/S BRANDENBURG RETAIL II30813650
K/S MELSUNGEN31168589
K/S SCHÖNEICHE A30570715
MELSUNGEN 2007 ApS31066328
SCHÖNEICHE A 2007 ApS30567072
Volleshave Gårdbutik ApS43499378
Volleshave Rentals VSO18508141
Mediegruppen Danmark I/S32719937
NOVA GROUP ApS32365655

Netværk

20
EW

Ewald Wilhelm August Mensch

21 fælles virksomheder

K/S GERMAN RETAIL PROPERTY B, BERLIN RETAIL A 2007 ApS, MELSUNGEN 2007 ApS m.fl.

TR

Troels Riis Poulsen

11 fælles virksomheder

DOMOTECH A/S, HM GRUPPEN HOLDING A/S, I/S Torvet 1 m.fl.

NA

Nicolai Andreas Clausen

9 fælles virksomheder

HM GRUPPEN HOLDING A/S, MENSCH & PARTNERE A/S, GERMAN INVESTMENT PROPERTY II A/S m.fl.

SJ

Sanne Jul

6 fælles virksomheder

K/S HAMBURGER STR., PERLEBERG, DEUTSCHE GEWERBEIMMOBILIEN ApS, K/S BÜRENER STR m.fl.

JG

Jesper Grøne Andersson

6 fælles virksomheder

K/S HAMBURGER STR., PERLEBERG, GERMAN RETAIL PROPERTY A 2007 ApS, K/S GERMAN RETAIL PROPERTY A m.fl.

CK

Carsten Kastrup

6 fælles virksomheder

BERLIN RETAIL A 2007 ApS, K/S BERLIN RETAIL B, K/S BERLIN RETAIL A m.fl.

BG

Bjarke Gohr Jensen

6 fælles virksomheder

K/S MÜNCHEBERG, K/S BRANDENBURG RETAIL I, MÜNCHEBERG 2006 ApS m.fl.

SL

Søren Lindemann

6 fælles virksomheder

K/S MÜNCHEBERG, K/S OLDENBURG I, MÜNCHEBERG 2006 ApS m.fl.

KL

Kim Lang Sørensen

5 fælles virksomheder

K/S BRANDENBURG RETAIL I, NEUMÜNSTER A 2007 ApS, BRANDENBURG RETAIL 2007 I ApS m.fl.

BH

Brian Hvolbøl Mikkelsen

4 fælles virksomheder

K/S HAMBURGER STR., PERLEBERG, K/S BRANDENBURG RETAIL II, DEUTSCHE GEWERBEIMMOBILIEN ApS m.fl.

JV

Joachim Voola Schiødtz

4 fælles virksomheder

K/S HAMBURGER STR., PERLEBERG, MELSUNGEN 2007 ApS, K/S MELSUNGEN m.fl.

EC

Ejler Christian Frostholm Holch

4 fælles virksomheder

K/S HAMBURGER STR., PERLEBERG, GERMAN RETAIL PROPERTY A 2007 ApS, K/S GERMAN RETAIL PROPERTY A m.fl.

LH

Lars Horsbøl

4 fælles virksomheder

MELSUNGEN 2007 ApS, K/S MELSUNGEN, NEUMÜNSTER A 2007 ApS m.fl.

IH

Inge Hebsgaard Andersen

4 fælles virksomheder

MELSUNGEN 2007 ApS, K/S MELSUNGEN, NEUMÜNSTER A 2007 ApS m.fl.

MC

Miguel Carnerero

4 fælles virksomheder

GERMAN RETAIL PROPERTY A 2007 ApS, K/S BRANDENBURG RETAIL I, K/S GERMAN RETAIL PROPERTY A m.fl.

JP

Jan Porsdal

4 fælles virksomheder

GERMAN RETAIL PROPERTY A 2007 ApS, K/S GERMAN RETAIL PROPERTY A, SCHÖNEICHE A 2007 ApS m.fl.

DS

Danny Stoker

4 fælles virksomheder

GERMAN RETAIL PROPERTY A 2007 ApS, NEUMÜNSTER A 2007 ApS, K/S GERMAN RETAIL PROPERTY A m.fl.

MJ

Mikael Jørgen Duchwaider

4 fælles virksomheder

K/S BERLIN RETAIL B, K/S BRANDENBURG RETAIL II, BERLIN RETAIL B 2007 ApS m.fl.

JT

Jens Thomas Lange

4 fælles virksomheder

NEUMÜNSTER A 2007 ApS, K/S NEUMÜNSTER A, K/S BÜRENER STR m.fl.

SS

Steen Skals

4 fælles virksomheder

K/S BRANDENBURG RETAIL II, SCHÖNEICHE A 2007 ApS, BRANDENBURG RETAIL 2007 II ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller20
Virksomheder53
Direktørroller9
Bestyrelsesroller4
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller55