VirklyVirkly

Henrik Verner Rud Jensen

Om Henrik Verner Rud Jensen

Henrik Verner Rud Jensen er tilknyttet 26 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henrik Verner Rud Jensen har 12 direktørroller, 14 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 23 år tilbage til 2003. Henrik Verner Rud Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

26
VirksomhedCVRStatus
Brolæggervej 22 ApS46836596
byLINDGREN ApS44171163
EOWS ApS37969885
Esbjerg Ejendoms Udlejning ApS41405384
Esbjerg Erhvervs Udlejning ApS43049542
HENJEN Holding ApS39117622
HMJ Ejendomme 1 ApS42425702
HMJ Ejendomme 244399466
HMJ Ejendomme ApS41866918
HVRJ Holding ApS37524018
HVRJ Invest ApS42532606
Intools ApS42398837
Jensen Family Invest ApS42586579
Kjersing Erhvervspark A/S44873486
Nicon Cutting ApS45176851
Nicon Energy A/S43643703
Nicon Energy BESS Haslev ApS46461525
Nicon Energy BESS Næstved ApS44757125
Nicon Energy BESS Ringsted 1 ApS45976572
Nicon Group A/S44808048
Nicon Holding A/S43713299
Nicon Industries A/S35391789
Nicon Real Estate ApS44014742
Nicon Sperlingvej ApS46008790
SEBRA INTERIØR ApS28864663
Kystparken 105 I/S v/Mia Dela Jensen & Henrik Verner Rud Jensen29995001

Netværk

20
JJ

Jens Juul

16 fælles virksomheder

Nicon Real Estate ApS, Esbjerg Ejendoms Udlejning ApS, Nicon Energy A/S m.fl.

JS

Jeppe Seerup

11 fælles virksomheder

Nicon Real Estate ApS, Nicon Energy A/S, Nicon Energy BESS Haslev ApS m.fl.

TM

Torben Mikkelsen

11 fælles virksomheder

Nicon Real Estate ApS, Nicon Energy A/S, Nicon Energy BESS Haslev ApS m.fl.

MD

Mia Dela Jensen

6 fælles virksomheder

Kystparken 105 I/S v/Mia Dela Jensen & Henrik Verner Rud Jensen, HMJ Ejendomme 1 ApS, HMJ Ejendomme ApS m.fl.

ID

Ida Dela Rud Jensen

2 fælles virksomheder

Jensen Family 2021 ApS, Jensen Family Invest ApS

AD

Alfred Dela Rud Jensen

2 fælles virksomheder

Jensen Family 2021 ApS, Jensen Family Invest ApS

GD

Gustav Dela Rud Jensen

2 fælles virksomheder

Jensen Family 2021 ApS, Jensen Family Invest ApS

NB

Nicolaj Brask Christiansen

2 fælles virksomheder

Nicon Energy BESS Næstved ApS, Nicon Energy BESS Ringsted 1 ApS

MB

Matias Bøje

2 fælles virksomheder

Nicon Energy BESS Næstved ApS, Nicon Energy BESS Ringsted 1 ApS

BK

Benny Kristiansen

2 fælles virksomheder

SEBRA INTERIØR ApS, LEANDER ApS

AH

Anders Hecht-Pedersen

2 fælles virksomheder

Nicon Industries A/S, EOWS ApS

GB

Gert Bjerre Kristensen

1 fælles virksomhed

Ejendomsselskabet HJGK ApS

TL

Thomas Laue Risløv

1 fælles virksomhed

Kjersing Erhvervspark A/S

BM

Bo Møller-Jacobsen

1 fælles virksomhed

Kjersing Erhvervspark A/S

JV

Jørn Vibe Sørensen

1 fælles virksomhed

Kjersing Erhvervspark A/S

IS

Ignasi Salvador Villa

1 fælles virksomhed

Kjersing Erhvervspark A/S

IK

Irene Katballe

1 fælles virksomhed

SEBRA INTERIØR ApS

EB

Erik Bank Lauridsen

1 fælles virksomhed

SEBRA INTERIØR ApS

SE

Steen Engelbrecht

1 fælles virksomhed

SEBRA INTERIØR ApS

HD

Henrik Damtoft Nielsen

1 fælles virksomhed

SEBRA INTERIØR ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller37
Virksomheder30
Direktørroller12
Bestyrelsesroller14
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller8