VirklyVirkly

Jakob Bredning Sørensen

Om Jakob Bredning Sørensen

Jakob Bredning Sørensen er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jakob Bredning Sørensen har 27 bestyrelsesposter og stifter af 19 virksomheder. Virksomhederne spænder over 55 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 55 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 71 år tilbage til 1955. Jakob Bredning Sørensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
AKTIESELSKABET AF 2.12.199821262447
AKTIESELSKABET J. HANSEN23333112
ALX A/S24213366
Dalsø Maskinfabrik A/S18096374
DANSK NATURPRODUKT A/S18380676
Det Nordjyske Mediehus A/S18096641
ENERGI VIBORG A/S21822531
fh-teknik a/s19617092
FORSYNING HELSINGØR SERVICE A/S25165160
Getinge Cetrea A/S29769621
HAGLÖFS DANMARK A/S25165276
Hjerting Strand, Esbjerg A/S17914375
HOIST GROUP A/S21655406
HOLST, ADVOKATANPARTSSELSKAB25651197
HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB35680470
JUT NR. 8000 ApS30358163
KIRKBI A/S18591235
LEAN-ON A/S26210151
MANOR DAIRY INTERNATIONAL ApS11584128
MEJER.DK A/S25164873
PEDERSEN & NIELSEN AUTOMOBILFORRETNING HOLDING A/S18380633
SELSKABET AF 4. OKTOBER 1944 A/S19617289
SERVOTECH A/S20420693
SKRÆDDERGÅRDEN A/S19061574
STM SPORT A/S35392580
WESTON - PARKEN A/S17914340
Zupa A/S20643102
Aros Advokater v/Jørgen Holst m.fl17642030
CACTUS COMMUNICATIONS A/S34612021
Holst, Advokater30295064

Netværk

20
HS

Henrik Steen Jensen

75 fælles virksomheder

G L B STATSAUTORISEREDE REVISORER A/S, ROBIA A/S, GLOBAL HUSET A/S m.fl.

SE

Steffen Ebdrup

75 fælles virksomheder

G L B STATSAUTORISEREDE REVISORER A/S, ROBIA A/S, GLOBAL HUSET A/S m.fl.

JK

Jørgen Kristen Gram Holst

7 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, Dalsø Maskinfabrik A/S, J.H. SCHULTZ DATA A/S m.fl.

HH

Hans-Henrik Horsted Eriksen

6 fælles virksomheder

DANDY RBD A/S, DANDY MANAGEMENT A/S, STIMOROL CENTRAL & EASTERN EUROPE A/S m.fl.

PL

Preben Lind

5 fælles virksomheder

A/S AF 06.01.95 NR. V, A/S AF 06.01.95 NR. II, A/S AF 06.01.95 NR. VI m.fl.

PB

Preben Bang Henriksen

5 fælles virksomheder

A/S AF 06.01.95 NR. V, A/S AF 06.01.95 NR. II, A/S AF 06.01.95 NR. VI m.fl.

BA

Bent Arndt

5 fælles virksomheder

A/S AF 06.01.95 NR. V, A/S AF 06.01.95 NR. II, A/S AF 06.01.95 NR. VI m.fl.

GK

Gert Kristiansen

5 fælles virksomheder

GLOBAL HUSET A/S, WESTON - PARKEN A/S, Hjerting Strand, Esbjerg A/S m.fl.

MJ

Michael Jensen

5 fælles virksomheder

GLOBAL HUSET A/S, WESTON - PARKEN A/S, Hjerting Strand, Esbjerg A/S m.fl.

BJ

Birte Jakobsen

5 fælles virksomheder

GLOBAL HUSET A/S, WESTON - PARKEN A/S, Hjerting Strand, Esbjerg A/S m.fl.

PB

Per Borup Jensen

5 fælles virksomheder

GLOBAL HUSET A/S, WESTON - PARKEN A/S, Hjerting Strand, Esbjerg A/S m.fl.

JA

Jens Andersen-Møller

5 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, JUT NR. 8000 ApS, Aros Advokater v/Jørgen Holst m.fl m.fl.

EJ

Erik Jensen

5 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, JUT NR. 8000 ApS, THE PLANET A/S m.fl.

JP

Jens Peter Syppli Hansen

5 fælles virksomheder

MANOR DAIRY INTERNATIONAL ApS, J.H. SCHULTZ DATA A/S, LEAN-ON A/S m.fl.

LC

Lars Christian Hofman Funder-Schmidt

5 fælles virksomheder

DANDY RBD A/S, DANDY MANAGEMENT A/S, STIMOROL CENTRAL & EASTERN EUROPE A/S m.fl.

OE

Ole Ethelberg

4 fælles virksomheder

A/S AF 06.01.95 NR. V, A/S AF 06.01.95 NR. II, A/S AF 06.01.95 NR. VI m.fl.

BJ

Benni Josiasen Hansen

4 fælles virksomheder

A/S AF 06.01.95 NR. V, A/S AF 06.01.95 NR. II, A/S AF 06.01.95 NR. VI m.fl.

JS

Jakob Schmidt

4 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, JUT NR. 8000 ApS, Holst, Advokater m.fl.

CL

Carsten Led-Jensen

4 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, JUT NR. 8000 ApS, Holst, Advokater m.fl.

CH

Claus Hedegaard Eriksen

4 fælles virksomheder

HOLST, ADVOKATER ADVOKATPARTNERSELSKAB, JUT NR. 8000 ApS, PEDERSEN & NIELSEN AUTOMOBILFORRETNING HOLDING A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller51
Virksomheder100
Bestyrelsesroller27
Stiftet19 virksomheder
Tidligere roller123