VirklyVirkly

Jan Landbo Mejlkjær

Om Jan Landbo Mejlkjær

Jan Landbo Mejlkjær er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Landbo Mejlkjær har 4 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 16 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 25 år tilbage til 2001. Jan Landbo Mejlkjær deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
Din Familiejurist ApS40165509
Easy Legal Group ApS44750996
JANLM HOLDING ApS35402950
JLM Media ApS35679162
Legal Invest ApS41760338
Vifi ApS25504062
Firmaside v/Jan Landbo Mejlkjær27820581
Netpay v/Jan & Kjeld Landbo Mejlkjær25664485

Netværk

20
JS

Johannes Samuel Dybdal

6 fælles virksomheder

ROYAL BESTSELLER ApS, FUNKY MINDS IVS, TILBUDIBYEN.DK ApS m.fl.

KL

Kjeld Landbo Mejlkjær

5 fælles virksomheder

Netpay v/Jan & Kjeld Landbo Mejlkjær, MALERKÆDEN ApS, DSP GRUPPEN A/S m.fl.

JB

Jens Broen

5 fælles virksomheder

MALERKÆDEN ApS, JAN MEJLKJÆR HOLDING ApS, VVSPRISER.DK ApS m.fl.

DN

Danni Nguyen Jacobsen

4 fælles virksomheder

Vifi ApS, JLM Media ApS, Testamente Danmark ApS m.fl.

CN

Christian Nicolai Leth Christensen

3 fælles virksomheder

Vifi ApS, Testamente Danmark ApS, DESIGNNLIVING HOLDING ApS

UJ

Usman Javid

3 fælles virksomheder

Din Familiejurist ApS, Easy Legal Group ApS, Testamente Danmark ApS

RU

Rizwan Ul Hassan

3 fælles virksomheder

Din Familiejurist ApS, Easy Legal Group ApS, Testamente Danmark ApS

EN

Emma Novak Renner

2 fælles virksomheder

Vifi ApS, JE Media ApS

RL

Raymond Landbo Mejlkjær

2 fælles virksomheder

DSP GRUPPEN A/S, ANPARTSSELSKABET AF 14-12-2007

NW

Nete Weber

1 fælles virksomhed

ROYAL BESTSELLER ApS

CM

Casper Moltke

1 fælles virksomhed

MALERKÆDEN ApS

LB

Line Baun Danielsen

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

LB

Lasse Bolander

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

SE

Saszeline Emanuelle Dreyer

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

GG

Gulfraz Gulzar Hussain

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

JF

Jonathan Fensten Løw

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

SS

Sofus Sabry Bahi Stenstrup Jensen

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

TM

Tina Mørup Kehlet

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

LE

Lars Ellehave-Andersen

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

BS

Brian Sean Tange

1 fælles virksomhed

Din Familiejurist ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller10
Virksomheder25
Direktørroller4
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller24