VirklyVirkly

Jan Meelby Klausen

Om Jan Meelby Klausen

Jan Meelby Klausen er tilknyttet 18 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Meelby Klausen har 7 direktørroller og 11 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. Jan Meelby Klausen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

18
VirksomhedCVRStatus
BOLIG DANMARK 2012 A/S32305717
EJENDOMMEN AXELHUS II. HADSUND ApS14379231
HADSUND ERHVERVSBYGNINGER A/S29626731
HADSUND ERHVERVSBYGNINGER II ApS31160189
HADSUND ERHVERVSBYGNINGER V ApS.31502829
HADSUND ERHVERVSBYGNINGER VI A/S32299172
HOLDINGSELSKABET A/S30905164
K/S PRIORPARKEN 35134901635
KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS34894272
Logistea Farsø A/S31500028
Logistea Nykøbing Mors A/S31499879
MAINLAND ApS34462380
MARIAGERFJORD GOLF A/S29306427
MEELBY KLAUSEN HOLDING ApS29150796
PA Marine ApS42630136
REVISORGRUPPEN DANMARK16178683
TJM Ejendomsinvest ApS42261114
SABRO A/S10154529

Netværk

20
SA

Svend Aage Jensen

9 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, EJENDOMMEN AXELHUS II. HADSUND ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS m.fl.

BN

Bjarne Nygaard Pedersen

8 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, KVIST & JENSEN, MARIAGERFJORD, STATSAUTORISEREDE REVISORER A/S m.fl.

LJ

Linhardt Jensen

8 fælles virksomheder

Logistea Farsø A/S, Logistea Nykøbing Mors A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS m.fl.

HS

Henrik Steenfeldt Jacobsen

7 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, MEELBY KLAUSEN HOLDING ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS m.fl.

FJ

Finn Jensen Vammen

6 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, HADSUND ERHVERVSBYGNINGER A/S m.fl.

BR

Bent Roland Nielsen

6 fælles virksomheder

Logistea Farsø A/S, Logistea Nykøbing Mors A/S, MARIAGERFJORD GOLF A/S m.fl.

HK

Hans Kristian Carøe

5 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, EJENDOMSSELSKABET SKOVEN AF 1988 ApS m.fl.

KK

Kurt Kvist

5 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, EJENDOMSSELSKABET SKOVEN AF 1988 ApS m.fl.

EM

Erik Moeslund

5 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, EJENDOMSSELSKABET SKOVEN AF 1988 ApS m.fl.

NB

Niels Bjerring Højbjerg

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, ANPARTSSELSKABET AF 12.05.1993 RANDERS, Kvist & Jensen SR, Randers A/S m.fl.

AF

Anders Flensted Nielsen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, KVIST & JENSEN, MARIAGERFJORD, STATSAUTORISEREDE REVISORER A/S, Kvist & Jensen SR, Randers A/S m.fl.

OA

Ove Andersen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, EJENDOMSSELSKABET SKOVEN AF 1988 ApS, AKTIESELSKABET AF 22/10 1990, HADSUND. m.fl.

JJ

Jens Juul Jensen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, EJENDOMSSELSKABET SKOVEN AF 1988 ApS, AKTIESELSKABET AF 22/10 1990, HADSUND. m.fl.

JG

Johannes Gotlieb Simonsen

4 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET AF 25/1 1985 ApS, KVIST & JENSEN, MARIAGERFJORD, STATSAUTORISEREDE REVISORER A/S, Kvist & Jensen SR, Randers A/S m.fl.

TC

Thomas Christian Riise

3 fælles virksomheder

MARIAGERFJORD GOLF A/S, EJENDOMSSELSKABET AF 1.10.2006 ApS, SABRO A/S

TH

Thomas Hedegaard

3 fælles virksomheder

Kvist & Jensen SR, Randers A/S, REVISORGRUPPEN DANMARK, HOLDINGSELSKABET A/S

HV

Henrik Vangsted

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS, K/S PRIORPARKEN 351

JT

Jørn Theilgaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS, K/S PRIORPARKEN 351

BJ

Benny Jensen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS, K/S PRIORPARKEN 351

SV

Susanne Vangsted

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET PRIORPARKEN 351 ApS, K/S PRIORPARKEN 351

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder25
Direktørroller7
Bestyrelsesroller11
Tidligere roller8