VirklyVirkly

Jan Rohde Andersen

Om Jan Rohde Andersen

Jan Rohde Andersen er tilknyttet 10 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Rohde Andersen har 6 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 20 år tilbage til 2006. Jan Rohde Andersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

10
VirksomhedCVRStatus
BREVIS FORSIKRINGSMÆGLERE A/S29528578
Danske Pensionsmæglere I/S35921095
DPM Gruppen ApS35666133
HOVEDVEJEN 42 ApS27528341
JR ANDERSEN HOLDING ApS29528519
OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S29528586
Sundhedsagentur Danmark ApS33963238
AWM I/S40599169
INTERESSENTSKABET AF NOVEMBER 199217117343
NORDSOL/ JAN ROHDE ANDERSEN18173786

Netværk

20
LM

Lars Michael Storkehave

4 fælles virksomheder

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, Sundhedsagentur Danmark ApS, OPDK HOLDING A/S m.fl.

PB

Per Beck Andersen

4 fælles virksomheder

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, Sundhedsagentur Danmark ApS, OPDK HOLDING A/S m.fl.

CR

Claus Renner Petersen

4 fælles virksomheder

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, Sundhedsagentur Danmark ApS, OPDK HOLDING A/S m.fl.

RS

Rasmus Smet Jensen

3 fælles virksomheder

DPM Gruppen ApS, OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, Sundhedsagentur Danmark ApS

MS

Maria Smet Jensen

3 fælles virksomheder

DPM Gruppen ApS, OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, Sundhedsagentur Danmark ApS

TG

Tom Georg Olsen

3 fælles virksomheder

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, OPDK HOLDING A/S, BREVIS FORSIKRINGSMÆGLERE A/S

MM

Michael Munk Yde

2 fælles virksomheder

AWM I/S, Danske Pensionsmæglere I/S

CH

Claus Henriksen

2 fælles virksomheder

AWM I/S, Danske Pensionsmæglere I/S

JS

Johnny Sejr

2 fælles virksomheder

AWM I/S, Danske Pensionsmæglere I/S

JB

Jørn Buhl Pedersen

2 fælles virksomheder

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S, BREVIS FORSIKRINGSMÆGLERE A/S

LE

Lars Egsvang Rasmussen

2 fælles virksomheder

OPDK HOLDING A/S, BREVIS FORSIKRINGSMÆGLERE A/S

PV

Peter Vejlgaard Arbs

2 fælles virksomheder

OPDK HOLDING A/S, BREVIS FORSIKRINGSMÆGLERE A/S

CM

Christian Moberg

1 fælles virksomhed

AWM I/S

JF

Jan Folke Wihlborg

1 fælles virksomhed

AWM I/S

EM

Ellen Marie Andersen

1 fælles virksomhed

HOVEDVEJEN 42 ApS

PN

Peter Nørregaard

1 fælles virksomhed

DPM Gruppen ApS

JV

Jan van Dijk

1 fælles virksomhed

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S

ME

Mette Elkrog Wagner

1 fælles virksomhed

OPAL DANMARK PENSIONSFORSIKRINGSMÆGLERE A/S

PD

Peter Dalsgaard Jørgensen

1 fælles virksomhed

INTERESSENTSKABET AF NOVEMBER 1992

OL

Ole Lykke Rasmussen

1 fælles virksomhed

INTERESSENTSKABET AF NOVEMBER 1992

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller17
Virksomheder12
Direktørroller6
Bestyrelsesroller3
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller3