VirklyVirkly

Jan Thorleif Olesen

Om Jan Thorleif Olesen

Jan Thorleif Olesen er tilknyttet 12 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Thorleif Olesen har 6 direktørroller, 5 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 28 år tilbage til 1998. Jan Thorleif Olesen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

12
VirksomhedCVRStatus
ALPHA WIND AMERICA ApS32646646
ALPHA WIND ENERGY ApS21477338
Bøhl ApS21795208
K/S MEDVIND 201133593619
K/S WINSCALES24255336
KSJ ApS33588372
Torp Vind I/S40840435
WINSCALES 99 ApS21595896
WINTEGRITY HOLDING ApS20911190
WINTEGRITY POWER SYSTEMS ApS20746904
Winvest I/S32631495
Nørre Stokholm V/ Jan Thorlejf Olesen25007085

Netværk

20
JM

Jakob Møller Pinderup Olesen

4 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, Bøhl ApS, K/S WINSCALES m.fl.

SG

Steen Grostøl Andersen

3 fælles virksomheder

K/S MEDVIND 2011, KSJ ApS, ALPHA WIND ENERGY ApS

KE

Kjeld Ejner Graversgård-Knudsen

3 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, Torp Vind I/S, K/S WINSCALES

KS

Kaj Stokholm Jørgensen

2 fælles virksomheder

K/S MEDVIND 2011, KSJ ApS

HA

Henning Ahle

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

JC

Jens Christian Ørgaard Refsgaard Pedersen

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

OD

Ole Døssing Christensen

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

JA

Jens Ahle

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

KJ

Knud Juul

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

AD

Anton Dalbjerg Jensen

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

FL

Flemming Lykke Hansen

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

UB

Uffe Bak-Aagaard

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

BK

Bruno Kold Larsen

2 fælles virksomheder

WINSCALES 99 ApS, K/S WINSCALES

SM

Susanne Merete Knorborg

2 fælles virksomheder

Bøhl ApS, Torp Vind I/S

EV

Egon Veisig Poulsen

2 fælles virksomheder

ALPHA WIND ENERGY ApS, ALPHA WIND AMERICA ApS

JB

Jens Børsting Klenum Petersen

2 fælles virksomheder

ALPHA WIND ENERGY ApS, ALPHA WIND AMERICA ApS

KJ

Klavs Jørgen Bekker Andersen

2 fælles virksomheder

ALPHA WIND ENERGY ApS, ALPHA WIND AMERICA ApS

JK

Jørn Kristensen

2 fælles virksomheder

WINTEGRITY POWER SYSTEMS ApS, WINTEGRITY HOLDING ApS

PH

Peter Huuse Sørensen

2 fælles virksomheder

WINTEGRITY POWER SYSTEMS ApS, WINTEGRITY HOLDING ApS

KM

Kim Madsen

1 fælles virksomhed

WINSCALES 99 ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder12
Direktørroller6
Bestyrelsesroller5
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller2