VirklyVirkly

Jens Christian Lorenzen

Om Jens Christian Lorenzen

Jens Christian Lorenzen er tilknyttet 28 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Christian Lorenzen har 2 direktørroller, 28 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 52 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 49 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 73 år tilbage til 1953. Jens Christian Lorenzen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

28
VirksomhedCVRStatus
AKTIESELSKABET AF 15.06.197987086828
ARATOR A/S25112539
CARL EJLER RASMUSSEN & CO. A/S17396013
CBS EXECUTIVE FONDEN16720593
DELTEK DANMARK A/S13703973
Fremfor ApS44153750
GATEHOUSE HOLDING A/S12948700
Gatehouse Satcom A/S26040299
GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS87296415
HANS FØLSGAARD A/S55028818
HELENE LORENZEN A/S78402016
HiFi Klubben Danmark A/S89837316
ILVA A/S28505108
INRET ApS25657624
Investeringsforeningen C WorldWide14211349
J.P. SCHMIDT JUN. ApS35402314
KINNARPS A/S78539518
KONSUL POUL KORCHS FOND27592112
LØVBJERG FONDEN25877616
NORDISK KOLLEGIUM21316415
OTTO MØNSTED AKTIESELSKAB43239317
P&V HOLDING A/S26046017
POWER A/S25380088
PSConsult NA ApS24257274
SYNOPTIK A/S62756217
Visma DataLøn A/S48117716
Wismo Automotive A/S63557218
Wismo Group A/S15777249

Netværk

20
PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

16 fælles virksomheder

DANSK FRYSE ØKONOMI A/S, JETAIR AIRCRAFT SALES A/S, HVIDEVARE-GRUPPEN A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

13 fælles virksomheder

JETAIR AIRCRAFT SALES A/S, HVIDEVARE-GRUPPEN A/S, XPONCARD GROUP A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

10 fælles virksomheder

JETAIR AIRCRAFT SALES A/S, HVIDEVARE-GRUPPEN A/S, XPONCARD GROUP A/S m.fl.

UB

Ulrik Bülow

10 fælles virksomheder

P&V HOLDING A/S, I-M A/S, HOUSE OF BUSINESSPARTNERS A/S m.fl.

KA

Kirsten Annitta Norup Jensen

10 fælles virksomheder

MASTER CONTROL A/S, OM EJENDOMSSELSKAB A/S, KINNARPS OVERSEAS A/S m.fl.

EP

Ebbe Pelle Jacobsen

8 fælles virksomheder

DALI A/S, GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS, AUDIONORD INTERNATIONAL A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

8 fælles virksomheder

HVIDEVARE-GRUPPEN A/S, AILI INVEST A/S, KINNARPS OVERSEAS A/S m.fl.

AB

Astor Bjørn Rühne

7 fælles virksomheder

DALI A/S, GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS, AUDIONORD INTERNATIONAL A/S m.fl.

PA

Poul Anton Bundgaard

7 fælles virksomheder

PBS FINANS A/S, PBS DATA A/S, PBS INTERNATIONAL A/S m.fl.

FA

Flemming Ammentorp Østergaard

7 fælles virksomheder

KINNARPS A/S, KINNARPS INTERNATIONAL HOLDING A/S, MASTER CONTROL A/S m.fl.

LJ

Leif Jensen

6 fælles virksomheder

DALI A/S, GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS, AUDIONORD INTERNATIONAL A/S m.fl.

PJ

Poul Jørn Jensen Lund

6 fælles virksomheder

DALI A/S, GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS, AUDIONORD INTERNATIONAL A/S m.fl.

JP

Johan Peter Lyngdorf

6 fælles virksomheder

DALI A/S, GRYPHON AUDIO DESIGNS ApS, AUDIONORD INTERNATIONAL A/S m.fl.

LB

Lars Bøegh From

6 fælles virksomheder

PBS FINANS A/S, PBS DATA A/S, PBS INTERNATIONAL A/S m.fl.

PI

Per Ingemann Ladegaard

6 fælles virksomheder

PBS FINANS A/S, PBS DATA A/S, PBS INTERNATIONAL A/S m.fl.

JK

Jørgen Kragh

6 fælles virksomheder

PBS FINANS A/S, PBS DATA A/S, PBS INTERNATIONAL A/S m.fl.

EN

Erik Nørgaard

6 fælles virksomheder

PBS FINANS A/S, PBS DATA A/S, PBS INTERNATIONAL A/S m.fl.

FB

Flemming Breinholt

6 fælles virksomheder

XPONCARD GROUP A/S, DZ HOLDING A/S, DZ WINE (DENMARK) A/S m.fl.

KO

Klavs Olsen

6 fælles virksomheder

NORDISK KOLLEGIUM, Wismo Automotive A/S, OTTO MØNSTED AKTIESELSKAB m.fl.

PL

Poul Lauritsen

6 fælles virksomheder

FÅRVANG PRODUCTION A/S, HOUSE OF BUSINESSPARTNERS A/S, ARATOR A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller34
Virksomheder100
Direktørroller2
Bestyrelsesroller28
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller76