VirklyVirkly

Jens Erik Jepsen Christensen

Om Jens Erik Jepsen Christensen

Jens Erik Jepsen Christensen er tilknyttet 21 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Erik Jepsen Christensen har 2 direktørroller og 17 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 37 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 23 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Jens Erik Jepsen Christensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

21
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 04.06.200327192319
ALERIS A/S71017516
ANDERSEN & MARTINI A/S35037209
ANDERSEN & MARTINI HOLDING A/S15313714
ApS HABRO KOMPLEMENTAR-5030699130
BASICO CONSULTING INTERNATIONAL ApS31170621
CPH: LAW & ECO ApS36028025
DANICA PENSION, LIVSFORSIKRINGSAKTIESELSKAB24256146
Festina Finance A/S30986253
FORSIKRINGSSELSKABET PRIVATSIKRING A/S25071409
GH 2007 Invest ApS31471656
Heidrick & Struggles A/S10398401
KURT JENSEN ESBJERG ApS13496501
LÆGERNES BANK A/S15966637
LÆGERNES PENSION - pensionskassen for læger24260402
Norli Pension Livsforsikring A/S29637873
NORRIQ HOLDING A/S35249427
PENSIONS MANAGEMENT A/S35855440
SAPERE AUDE ApS29794073
ALPHA INSURANCE A/S21064440
Jens Erik Christensen31954878

Netværk

20
JR

Jesper Rasmussen

25 fælles virksomheder

CODAN EJENDOMME II A/S, A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S m.fl.

ST

Søren Theilgaard

24 fælles virksomheder

XEB A/S, A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, ASSURANCE CONSULT A/S m.fl.

PE

Poul Erbo Mortensen

24 fælles virksomheder

CODAN EJENDOMME II A/S, A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S m.fl.

PH

Peter Hermann Zobel

21 fælles virksomheder

XEB A/S, DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, CODAN EJENDOMME II A/S m.fl.

EB

Erik Bonnerup

21 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS m.fl.

MK

Mogens Kaj Andersen

21 fælles virksomheder

CODAN EJENDOMME II A/S, A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S m.fl.

MC

Michael Colding-Jørgensen

19 fælles virksomheder

XEB A/S, CODAN EJENDOMME II A/S, ASSURANCE CONSULT A/S m.fl.

MP

Michael Pram Rasmussen

16 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS m.fl.

MJ

Mogens Jørgensen

15 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS m.fl.

HE

Hans Ejvind Hansen

15 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS m.fl.

HF

Holger Foged

15 fælles virksomheder

ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS, DANICA B III. LIVSFORSIKRINGSAKTIESELSKAB m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

14 fælles virksomheder

ASSURANCE CONSULT A/S, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S, TREKRONER EJENDOMME ApS m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

14 fælles virksomheder

ASSURANCE CONSULT A/S, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S, TREKRONER EJENDOMME ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

14 fælles virksomheder

ASSURANCE CONSULT A/S, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S, TREKRONER EJENDOMME ApS m.fl.

SH

Steen Hemmingsen

14 fælles virksomheder

ApS KBIL 9 NR. 2032, DANICA ENERGI ApS, GROUP 4 FALCK A/S m.fl.

PM

Peter Melchior

14 fælles virksomheder

LÆGERNES PENSION - pensionskassen for læger, DANICA B III. LIVSFORSIKRINGSAKTIESELSKAB, STATSANSTALTENS EJENDOMSINVEST A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

13 fælles virksomheder

ASSURANCE CONSULT A/S, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S, KURT JENSEN ESBJERG ApS m.fl.

PK

Per Klitgård Poulsen

12 fælles virksomheder

A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, FORSIKRINGSSELSKABET SEB LIV III A/S, FORSIKRINGSSELSKABET PRIVATSIKRING A/S m.fl.

HH

Hans Henrik Koefoed

11 fælles virksomheder

A/S FORSIKRINGSSELSKABET CODAN PENSION, ASSURANCE CONSULT A/S, EJENDOMSSELSKABET 27. NOVEMBER 1990 A/S m.fl.

TB

Troels Bjerre

11 fælles virksomheder

DANICA B III. LIVSFORSIKRINGSAKTIESELSKAB, STATSANSTALTENS EJENDOMSINVEST A/S, DANICA B EJENDOMSINVEST ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder100
Direktørroller2
Bestyrelsesroller17
Tidligere roller101