VirklyVirkly

Jens Uldall Pedersen

Om Jens Uldall Pedersen

Jens Uldall Pedersen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Uldall Pedersen har 6 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 7 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 33 år tilbage til 1993. Jens Uldall Pedersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
BHG 124 ApS37791997
EJERFORENINGEN RUNDHØJTORVET 389745950
Jackpot Automater ApS19563502
JENS ULDALL PEDERSEN15493542
JUP HOLDING ApS20905905
JYLLAND HOLDING ApS26260590
Spilhuset.dk A/S18636131
SSB HOLDING ApS16990183
City Bowling Slagelse A/S16990302

Netværk

20
CU

Christian Uldall Pedersen

5 fælles virksomheder

DANSK AUTOMATOVERVÅGNING A/S, Spilhuset.dk A/S, City Bowling Slagelse A/S m.fl.

PE

Poul Erik Bang

3 fælles virksomheder

HANDELSANPARTSSELSKABET AF 10. MARTS 1998, JYLLAND HOLDING ApS, Jackpot Automater ApS

AW

Allan Westergaard Nielsen

2 fælles virksomheder

DANSK AUTOMATOVERVÅGNING A/S, GAMBLIFY ApS

JU

Jesper Uldall Pedersen

2 fælles virksomheder

DANSK AUTOMATOVERVÅGNING A/S, Spilhuset.dk A/S

DT

Dan Torben Johansen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

VF

Vagn Flemming Hansen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

BI

Birgitte Ida Dinesen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

SS

Susanne Schmidt Hansen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

VC

Victor Christoffersen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

TC

Tage Christensen Beck

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

ES

Erik Sophus Dinesen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

PE

Per Enslev Eriksen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

SI

Sebastian Ingversen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

LL

Louise Lecanda

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

FP

Finn Poulsen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

NJ

Nis Jørn Bennetzen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

HL

Helle Lone Warrer Poulsen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

AC

Asbjørn Christoffersen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

SB

Sebastian Benjamin Bahn Christoffersen

2 fælles virksomheder

City Bowling Slagelse A/S, SSB HOLDING ApS

PB

Preben Bang Henriksen

2 fælles virksomheder

HANDELSANPARTSSELSKABET AF 10. MARTS 1998, Jackpot Automater ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder14
Direktørroller6
Bestyrelsesroller3
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller7