VirklyVirkly

Jeppe Ernst Larsen

Om Jeppe Ernst Larsen

Jeppe Ernst Larsen er tilknyttet 21 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jeppe Ernst Larsen har 18 direktørroller, 10 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 32 år tilbage til 1994. Jeppe Ernst Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

21
VirksomhedCVRStatus
5.9.2017 Holding ApS38907190
ApS KOMPLEMENTARSELSKABET GOERZALLE 190-238, BERLIN, TYSKLAND29600112
CABITAL A/S26757444
Dansk Smede & Stål Teknik ApS41034262
Duehøj Ejendom ApS38908332
JEJ Odense Holding ApS38904361
K/S JEDA 200831893305
K/S NC DANSKE EJENDOMME 130559355
KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS31886201
KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS31896401
oneofall27743609
OT-FINANS A/S26435595
SQUASH & FITNESS ApS17982397
Taxa Syd A/S25539028
TAXA SYD af 1922 AMBA75711115
WD Ejd. Holding ApS41527390
WD Entreprise ApS42721778
ADMINISTRATIONSSELSKABET ApS35811699
Entreprise 5H ApS42641820
HH-GRUPPEN A/S32069924
NIMAZ ApS41034211

Netværk

20
PI

Pernille Ingemargret Hach

13 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET NC 8 2008 ApS, K/S NC 2, NORDISK CAPITAL A/S m.fl.

IA

Ivan Andsager Petz

12 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET NC 8 2008 ApS, NORDISK CAPITAL A/S, Duehøj Invest ApS m.fl.

TP

Troels Peter Troelsen

10 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet af 7.6.2016 ApS, Byggeselskabet II ApS, HH-GRUPPEN A/S m.fl.

EJ

Erik Johannes Møller

6 fælles virksomheder

K/S NC 2, NORDISK CAPITAL A/S, K/S REBBELSTEIG 49, FÖHR, TYSKLAND m.fl.

JA

Jesper Almstrup

6 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet af 7.6.2016 ApS, Byggeselskabet II ApS, DSER ApS m.fl.

WB

William Basam Mahmaud Dabbagh

5 fælles virksomheder

WD Entreprise ApS, Entreprise 5H ApS, WD Ejd. Holding ApS m.fl.

SJ

Steen Jørgensen

5 fælles virksomheder

Byggeselskabet II ApS, DSER ApS, DIM 597 A/S m.fl.

SS

Simon Schmidt From

4 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet af 7.6.2016 ApS, 2.12.2013 S.M.B.A, SELSKABET AF 1.12.2013 S.M.B.A m.fl.

SS

Søren Steener Olsen

4 fælles virksomheder

Byggeselskabet II ApS, DSER ApS, ADMINISTRATIONSSELSKABET ApS m.fl.

PK

Peter Kjærgaard

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

TD

Torben Daugaard Pedersen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

NE

Niels Erik Olsen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

KE

Knud Erik Frydenlund

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

ST

Søren Theilsø Nohr Madsen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

JB

Jørn Bach Holm

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

SA

Svend Aksel Hansen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

TD

Thomas David Trautner

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

FL

Flemming Lauritzen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

MB

Mette Blak Slangerup

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

UE

Ulla Esther Schjødt Lauridsen

4 fælles virksomheder

CABITAL A/S, Taxa Syd A/S, TAXA SYD af 1922 AMBA m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller31
Virksomheder47
Direktørroller18
Bestyrelsesroller10
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller33