VirklyVirkly

Jes Jesper Clausen

Om Jes Jesper Clausen

Jes Jesper Clausen er tilknyttet 17 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jes Jesper Clausen har 1 direktørrolle, 6 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Jes Jesper Clausen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

17
VirksomhedCVRStatus
Alpha Invest I/S41872268
BIOENERGI VEST A/S33154607
Heimdal Vind I/S38893890
Jesper Clausen25886070
Nymindegab Invest ApS39128187
RC AF 1.1.2001 ApS59130714
RINGKØBING-SKJERN ERHVERV A/S31579473
RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S27464297
RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S36451041
RINGKØBING-SKJERN SPILDEVAND A/S33050119
RINGKØBING-SKJERN VAND A/S27464343
VOGNKÆR MØLLELAUG A/S15327596
Vognkær Ny Møllelaug I/S32031293
Vonå Møllelaug I/S32256600
Hvide Sande Nordhavn Møllelaug 233621175
Hvide Sande Nordhavn Møllelaug I/S33513275
VOGNKÆR MØLLELAUG I/S15359692

Netværk

20
JE

Jens Erik Thomey Damgaard

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

JG

John Georg Christensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

JJ

Jens Jacob Østergaard Kristensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

HØ

Hans Østergaard Kristensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

LS

Leif Steen Andersen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

IE

Irvin Emmervadt Christensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

HH

Henrik Hammelsvang

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

EG

Erling Gaasdal

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

PP

Per Pedersen Enggrob

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

JB

Jørgen Byskov Pedersen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

BS

Britta Stage Tharbensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

ON

Ole Nyholm Knudsen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

HB

Hans Bech Pedersen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

TA

Thue Amstrup-Jørgensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

GS

Gert Skov Henriksen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

BA

Bo Asbjørn Christensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

KH

Kent Heide

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

NE

Niels Erik Mikkelsen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

GL

Gitte Lykke Kjeldsen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

SM

Søren Møller Christensen

6 fælles virksomheder

BIOENERGI VEST A/S, RINGKØBING-SKJERN RENSEANLÆG A/S, RINGKØBING-SKJERN FORSYNING A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller18
Virksomheder18
Direktørroller1
Bestyrelsesroller6
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller1