VirklyVirkly

Jianfen Du

Om Jianfen Du

Jianfen Du er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jianfen Du har 8 direktørroller og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 25 år tilbage til 2001. Jianfen Du deler virksomhedstilknytning med 16 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
9-Ni Holding ApS39383845
DONG FANG MING ZHU ApS10079012
Hong Xing ApS37131245
Ibon ApS37341452
IMI SUSHI ApS33354878
Izumi Charlottenlund ApS32294928
Southern Grill ApS43601385
Yaki Sushi ApS37061042
Ejendommen Greve Strandvej 9620587008

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder12
Direktørroller8
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller5