VirklyVirkly

Jørgen Gyldenløve Permin

Om Jørgen Gyldenløve Permin

Jørgen Gyldenløve Permin er tilknyttet 12 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Gyldenløve Permin har 2 direktørroller, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 26 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Jørgen Gyldenløve Permin deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

12
VirksomhedCVRStatus
BJERGGAARD HOLDING ApS12370075
FOURNAIS HOLDING A/S28098790
Galleri Bo Bjerggaard ApS35027491
GROSSERER SCHIELLERUP OG HUSTRUS FOND 166672719
GROSSERER SCHIELLERUP OG HUSTRUS FOND 266672514
MUSISK CENTER DANMARKS FOND25691202
Permin & Tholstrup Advokatfirma I/S39155044
PLESNER A/S27732429
Solhav Invest ApS42243450
VEJRØ ApS12859783
ADVOKATFIRMAET O BONDO SVANE63055514
Interessentskabet Amerika Plads 3742938513

Netværk

20
FK

Flemming Krusell Sørensen

22 fælles virksomheder

K/S DIFKO VERGI, KODIF LXXVI ApS, KODIF 47 AF 1987 ApS m.fl.

GM

Geir Magnus Jansen

17 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF LXXXIII ApS, KODIF 47 AF 1987 ApS m.fl.

PE

Paul Erich Vogt

17 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF LXXXIII ApS, OPSA 63 A/S m.fl.

PC

Peder Christian Pedersen

15 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF LXXXIII ApS, KODIF LXXVII ApS m.fl.

IY

Ib Yde

14 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF LXXXIII ApS, KODIF LXXVII ApS m.fl.

PF

Peter Felix Tschudi

14 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF 47 AF 1987 ApS, OPSA 63 A/S m.fl.

JK

John Kvist Nielsen

14 fælles virksomheder

KODIF LXXXIII ApS, KODIF 47 AF 1987 ApS, OPSA 63 A/S m.fl.

BF

Bo Fredrik Möllander

13 fælles virksomheder

K/S DIFKO VERGI, KODIF LXXVI ApS, KODIF LXXXIII ApS m.fl.

PR

Preben Rasmussen Glue

13 fælles virksomheder

KODIF LXXVI ApS, KODIF 47 AF 1987 ApS, KODIF LXXVII ApS m.fl.

MN

Morten Noldus-Nilsen

12 fælles virksomheder

K/S DIFKO VERGI, KODIF LXXXIII ApS, KODIF LXXVII ApS m.fl.

HK

Hans Klempel

10 fælles virksomheder

K/S DIFKO VERGI, KODIF 47 AF 1987 ApS, OPSA 63 A/S m.fl.

HF

Henning Foldager

10 fælles virksomheder

BORNHOLMS BIO TRANSPORT ApS, KODIF LXVIII ApS, KODIF LXVI ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

7 fælles virksomheder

OPSA 63 A/S, OPSA 66 A/S, BJERGGAARD HOLDING ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

7 fælles virksomheder

OPSA 63 A/S, OPSA 66 A/S, BJERGGAARD HOLDING ApS m.fl.

JP

Jens Pedersen Buchhave

7 fælles virksomheder

OPSA 63 A/S, KODIF LXVI ApS, OPSA 66 A/S m.fl.

AB

Arne Bo Bjerggaard

7 fælles virksomheder

BJERGGAARD HOLDING ApS, Selskabet af 4. juni 2025 ApS, B.B. INDUSTRI ApS m.fl.

PG

Poul Georg Jensen

6 fælles virksomheder

KODIF 47 AF 1987 ApS, KODIF LXVI ApS, KODIF XLVII ApS m.fl.

MW

Mogens Worre Sørensen

5 fælles virksomheder

KODIF 47 AF 1987 ApS, KODIF LXVI ApS, KODIF XLVII ApS m.fl.

CS

Carsten Sønnichsen

5 fælles virksomheder

KODIF 47 AF 1987 ApS, KODIF LXVI ApS, KODIF XLVII ApS m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

5 fælles virksomheder

BJERGGAARD HOLDING ApS, KODIF LXXXI ApS, VEJRØ ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder74
Direktørroller2
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller62