VirklyVirkly

Jørgen Ivar Heede

Om Jørgen Ivar Heede

Jørgen Ivar Heede er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Ivar Heede har 1 direktørrolle. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 36 år tilbage til 1990. Jørgen Ivar Heede deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
A/S Tinbergens Allé Anno 201537205257
EDITION HEEDE & MOESTRUP ApS14732683
GALLERI HEEDE18424053
K/S SJÆLLAND I28103891
KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS28103727
JØRGEN HEEDE86054612

Netværk

20
NB

Nils Birger Sjøl

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

PP

Per Poulsen Holmer

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

JL

Jesper Larsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

HW

Henrik Westergaard

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

CA

Christian Arndt

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

MK

Michael Kjær Graff

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

HF

Henrik Forslund

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

FS

Finn Skov

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

FB

Finn Blaavand

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

FT

Finn Tolborg

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

MB

Morten Bay

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

AB

Anders Brummerstedt-Madsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

CV

Christian Vinther Jacobsen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET SJÆLLAND I ApS, K/S SJÆLLAND I

MB

Michael Bo Heede

2 fælles virksomheder

GALLERI HEEDE, EDITION HEEDE & MOESTRUP ApS

ET

Erik Tronborg Andersen

2 fælles virksomheder

INTERCLEAN HOTELRENGØRING ApS, EDITION HEEDE & MOESTRUP ApS

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

2 fælles virksomheder

INTERCLEAN HOTELRENGØRING ApS, EDITION HEEDE & MOESTRUP ApS

KK

Knud Kronborg-Jensen

1 fælles virksomhed

A/S Tinbergens Allé Anno 2015

KB

Karsten Birk Christensen

1 fælles virksomhed

A/S Tinbergens Allé Anno 2015

HK

Hasse Kjærsgaard Larsen

1 fælles virksomhed

A/S Tinbergens Allé Anno 2015

NJ

Niels Jørgen Pedersen

1 fælles virksomhed

A/S Tinbergens Allé Anno 2015

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller7
Virksomheder7
Direktørroller1
Tidligere roller1