VirklyVirkly

Jørgen Lauridsen Jensen

Om Jørgen Lauridsen Jensen

Jørgen Lauridsen Jensen er tilknyttet 28 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Lauridsen Jensen har 1 direktørrolle og 25 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 51 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 33 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 62 år tilbage til 1964. Jørgen Lauridsen Jensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

28
VirksomhedCVRStatus
A. JOHNSEN INDUSTRI A/S70591111
A/S TMC TRANSPORT MANAGEMENT CONSULTANTS LTD66654516
AL Sydbank A/S12626509
ANPARTSSELSKABET AF 7.6.198578517115
B-HOLDING A/S33149778
BILLUND TRAYS A/S17174479
CARL W. REIS A/S13411042
CMB HOLDING AF 2011 ApS34059047
ELSTRØM DENTAL A/S16249092
ELSTRØM HOLDING ApS20603348
Fjord Foods A/S10307678
Frederiksen Scientific A/S36996617
GRANLY DIESEL A/S26992877
GRANLY STEEL A/S31885779
IAT A/S13059136
KVIST HOLDING A/S21746886
KVK Hydra Klov A/S38786059
KVK-Granly Holding ApS36895896
L&P Springs Denmark ApS31360811
My-Box Container ApS12514646
NE-MI INVEST ApS78761814
RelyOn Holding A/S19951383
RMG STEEL CHINA HOLDING ApS32447783
ST PLAST a/s10836743
TRADEMARK TEXTILES A/S27521800
UM A/S18659786
Advokatfirmaet Arnen I/S36572418
ARNEN10967740

Netværk

20
PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

17 fælles virksomheder

KASTOR INVEST A/S, ADR-TRANSPORT ApS, Tvedvej Lemvig A/S m.fl.

HC

Hans Christian Christensen

13 fælles virksomheder

PELCO FINANS ApS, GEMSEN A/S, ADR-TRANSPORT ApS m.fl.

OJ

Ole Juul Jørgensen

13 fælles virksomheder

ADR-TRANSPORT ApS, KVK Hydra Klov A/S, CRC HOLDING AF 2006 A/S m.fl.

HB

Hanne Brita Christensen

12 fælles virksomheder

GEMSEN A/S, ADR-TRANSPORT ApS, B-HOLDING A/S m.fl.

GK

Gert Kristiansen

12 fælles virksomheder

SFM AF 2007 A/S, BODYNORDIC A/S, Frederiksen Scientific A/S m.fl.

KV

Kent Villadsen Madsen

11 fælles virksomheder

KEVIMA INVESTMENT A/S, KASTOR INVEST A/S, BLÅVAND FERIECENTER A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

11 fælles virksomheder

KASTOR INVEST A/S, ADR-TRANSPORT ApS, Tvedvej Lemvig A/S m.fl.

TH

Tonny Haahr

11 fælles virksomheder

KASTOR INVEST A/S, BLÅVAND FERIECENTER A/S, HENTON INVEST A/S m.fl.

EB

Erik Bank Lauridsen

11 fælles virksomheder

GEMSEN A/S, ADR-TRANSPORT ApS, B-HOLDING A/S m.fl.

JR

Jørgen Rathschau Sørensen

10 fælles virksomheder

GEMSEN A/S, ADR-TRANSPORT ApS, B-HOLDING A/S m.fl.

LU

Lars Ulrik

9 fælles virksomheder

HENTON INVEST A/S, AFVIKLINGSSELSKABET AF 1. FEBRUAR 1990 A/S, SÆDDING ERHVERVSPARK A/S m.fl.

JE

Jørgen Einer-Jensen Brammer

8 fælles virksomheder

OTTO BERTELSENS EFTF. A/S, PELCO FINANS ApS, HANDELSSELSKABET AF 4/10 1977 ApS m.fl.

BN

Bent Nielsen

8 fælles virksomheder

OTTO BERTELSENS EFTF. A/S, AKTIESELSKABET AF 28.JANUAR 1971, BLÅVAND FERIECENTER A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

8 fælles virksomheder

KASTOR INVEST A/S, ADR-TRANSPORT ApS, VB EJENDOM NR. VIII A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

8 fælles virksomheder

KASTOR INVEST A/S, LEDA A/S, AL Sydbank A/S m.fl.

SR

Steen Rølmer Christensen

8 fælles virksomheder

GEMSEN A/S, C. BREINHOLT A/S, My-Box Container ApS m.fl.

PB

Per Borup Jensen

8 fælles virksomheder

SFM AF 2007 A/S, BODYNORDIC A/S, Frederiksen Scientific A/S m.fl.

ML

Mogens Linderberg Larsen

8 fælles virksomheder

KVK Hydra Klov A/S, GRANLY MARINE A/S, GRANLY DIESEL A/S m.fl.

KV

Kjeld Vogt

8 fælles virksomheder

KVK Hydra Klov A/S, GRANLY MARINE A/S, GRANLY DIESEL A/S m.fl.

CR

Christian Rølmer Christensen

7 fælles virksomheder

ADR-TRANSPORT ApS, B-HOLDING A/S, CRC HOLDING AF 2006 A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller29
Virksomheder100
Direktørroller1
Bestyrelsesroller25
Tidligere roller82