VirklyVirkly

Johannes Falk

Om Johannes Falk

Johannes Falk er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Johannes Falk har 4 direktørroller, 6 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 38 år tilbage til 1988. Johannes Falk deler virksomhedstilknytning med 19 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ALPINA FINANS ApS12505507
K/S MEINEWEH WEA 429853673
MOOW Denmark ApS42654582
NORDIC BIOMASS A/S30693558
NORDIC BIOMASS HOLDING ApS30693736
PILEBYG A/S21761788
Villerup Hovedgaard/Johannes Falk14721703
Villerup Sol K/S44651874
Villerup Sol Komplementar ApS44651203

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller15
Virksomheder12
Direktørroller4
Bestyrelsesroller6
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller5