VirklyVirkly

Johannes Petrus Maria van der Maat

Om Johannes Petrus Maria van der Maat

Johannes Petrus Maria van der Maat er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Virksomhederne opererer inden for brancherne "Produktion af elektricitet", "Avl af malkekvæg" og "Produktion af elektricitet fra vedvarende energikilder". Virksomhederne har adresse i Lemvig og Vemb. Johannes Petrus Maria van der Maat deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Nees Lodsejerlav32135218
I/S Nees Mølle 133660294
John Van Der Maat18510286
Nees Vindenergi I/S32174868
Nees Vindmøllelaug I/S31404509
Nees-Skalstrup Vindmøllelaug I/S32174663

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller6
Virksomheder6