VirklyVirkly

Julia Schindler

Om Julia Schindler

Julia Schindler er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Julia Schindler har 7 bestyrelsesposter. Virksomhederne opererer inden for brancherne "Produktion af elektricitet fra vedvarende energikilder" og "Produktion af elektricitet fra ikke-vedvarende energikilder". Virksomhederne har adresse i Roskilde. Første registrerede erhvervsaktivitet går 19 år tilbage til 2007. Julia Schindler deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
I/S Hatten 234305374
K/S HUDE V35531165
K/S Momentum energy IV37748447
K/S VINDINVEST 1930919955
K/S VINDINVEST 2131077044
K/S VINDINVEST 2231077060
K/S VINDINVEST 2631078199

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller7
Virksomheder7
Bestyrelsesroller7
Tidligere roller2