VirklyVirkly

Karen Birgit Urbrand Madsen

Om Karen Birgit Urbrand Madsen

Karen Birgit Urbrand Madsen er tilknyttet 13 virksomheder i det danske erhvervsregister. Karen Birgit Urbrand Madsen har 13 direktørroller og 12 bestyrelsesposter. Virksomhederne opererer inden for brancherne "Anden udlejning af boliger", "Ikke-finansielle holdingselskaber" og "Udlejning af erhvervsejendomme". Virksomhederne har adresse i Frederiksberg C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 52 år tilbage til 1974. Karen Birgit Urbrand Madsen deler virksomhedstilknytning med 19 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

13
VirksomhedCVRStatus
ApS DI 6449868111
ENBE ApS11878091
ERDA ApS11878083
FIHU ApS10875595
FUSO ApS11912478
HEGO ApS11863345
JBN EJENDOMME A/S11564674
LYBØ ApS11944906
MAFA ApS11944892
NOFA ApS10978106
NYCA ApS10978270
NYGÅ ApS11863396
TÅSA ApS11912486

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller25
Virksomheder14
Direktørroller13
Bestyrelsesroller12
Tidligere roller2