VirklyVirkly

Kathrine Pors Johnsen

Om Kathrine Pors Johnsen

Kathrine Pors Johnsen er tilknyttet 31 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kathrine Pors Johnsen har 26 direktørroller og 5 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Silkeborg. Første registrerede erhvervsaktivitet går 44 år tilbage til 1982. Kathrine Pors Johnsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

31
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af 06.11.200731051207
Anpartsselskabet af 1. april 199316908746
Anpartsselskabet af 31/8 1984 II37810002
Anpartsselskabet af 4/11 200529172676
Anpartsselskabet af 9/6 200629613265
BANEGAARDSBYGNINGEN ApS20029749
Byhaven Silkeborg ApS40247726
Erhvervspark Silkeborg ApS38140140
Eriksborg Development I ApS41994304
Eriksborg Development II ApS43014293
Funder Dalgårdsvej ApS43465082
GAMMEL LYNGVEJ P/S39371294
Glentevej 61-65 P/S43381946
Graham Bells Vej P/S39163039
Kejlstrup Tværvej ApS43729667
KOMPLEMENTARSELSKABET GAMMEL LYNGVEJ ApS39370999
Komplementarselskabet Glentevej 61-65 ApS43363107
KOMPLEMENTARSELSKABET GRAHAM BELLS VEJ ApS39162792
KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS36958189
Lillehøjvej ApS44490021
LLFR HOLDING ApS30608585
LLG AlleyCat A/S36719478
LLG Ejendomme ApS46524942
LLG Immobilien ApS30207246
LLGB HOLDING ApS30608690
LLJF ApS41014644
LLMA Holding ApS44603691
RAIMOTECH ApS29169020
TOFTEGÅRDENE ApS41011998
ULDUM P/S36958588
Viborgvej 16-18, Silkeborg ApS38514563

Netværk

20
CG

Carsten Greve Iversen

35 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Funder Dalgårdsvej ApS m.fl.

MR

Malene Rhode Carstensen

33 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Funder Dalgårdsvej ApS m.fl.

DA

Daniel Albæk

29 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Funder Dalgårdsvej ApS m.fl.

JL

Jesper Lund

27 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, Eriksborg Development II ApS m.fl.

HH

Hans Henrik Kjølby

20 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

JB

Jacob Brunsborg

20 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

LK

Lars Kristinus Larsen

16 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, KOMPLEMENTARSELSKABET ULDUM APS, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

CB

Cathrine Bakke Ahlmann

6 fælles virksomheder

Graham Bells Vej P/S, Byhaven Silkeborg ApS, GAMMEL LYNGVEJ P/S m.fl.

JR

Jesper Rasmussen

6 fælles virksomheder

LLJF ApS, Selskabet af 30.09.2024 ApS, Anpartsselskabet af 26. januar 2024 m.fl.

TL

Thomas Lund

4 fælles virksomheder

Funder Dalgårdsvej ApS, Lillehøjvej ApS, Anpartsselskabet af 26. januar 2024 m.fl.

MB

Mette Brunsborg

4 fælles virksomheder

LLGB HOLDING ApS, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II, J.S. REKLAME. ÅRHUS ApS m.fl.

LK

Line Krogh Pedersen

3 fælles virksomheder

Funder Dalgårdsvej ApS, Anpartsselskabet af 26. januar 2024, Kejlstrup Tværvej ApS

CB

Christian Brunsborg

3 fælles virksomheder

LLGB HOLDING ApS, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II, J.S. REKLAME. ÅRHUS ApS

CB

Christine Birk Brunsborg

3 fælles virksomheder

LLGB HOLDING ApS, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II, J.S. REKLAME. ÅRHUS ApS

SH

Søren Hansen Brunsborg

3 fælles virksomheder

LLGB HOLDING ApS, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II, J.S. REKLAME. ÅRHUS ApS

LH

Line Hansen Brunsborg

3 fælles virksomheder

LLGB HOLDING ApS, Anpartsselskabet af 31/8 1984 II, J.S. REKLAME. ÅRHUS ApS

NE

Nicoline Erika Hyldahl

3 fælles virksomheder

Komplementarselskabet Glentevej 61-65 ApS, Glentevej 61-65 P/S, LLG AlleyCat A/S

JB

Jens Bolding Jensen

3 fælles virksomheder

Komplementarselskabet Glentevej 61-65 ApS, Glentevej 61-65 P/S, LLG AlleyCat A/S

JV

Jørgen Valdemar Lauritzen Schou

2 fælles virksomheder

Glentevej 61-65 P/S, LLG AlleyCat A/S

PE

Poul Erik Brønsholm

2 fælles virksomheder

BANEGAARDSBYGNINGEN ApS, RAIMOTECH ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller31
Virksomheder36
Direktørroller26
Bestyrelsesroller5
Tidligere roller6