VirklyVirkly

Kim Bruhn-Petersen

Om Kim Bruhn-Petersen

Kim Bruhn-Petersen er tilknyttet 16 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kim Bruhn-Petersen har 2 direktørroller, 13 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 23 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 14 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 71 år tilbage til 1955. Kim Bruhn-Petersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

16
VirksomhedCVRStatus
ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS13960186
Aktieselskabet af 1.9.202144426358
BORNHOLMS BRANDFORSIKRING A/S15465972
Både Og ApS37988944
Domus Forsikring A/S39414996
E. & G. BUSINESS HOLDING A/S10972299
ENVEST ApS12934475
FORSIKRINGS- OG PENSIONSAKADEMIET A/S20733616
HOLDINGSELSKABET AF 1934 ApS20694114
LERBRANDT LOKOMOTIV ApS25488059
MALTE GORMSEN HOLDING ApS33492685
Nordea Pension, Livsforsikringsselskab A/S19625087
Skovshoved Yachtværft ApS37639451
TOPDANMARK A/S78040017
FRIDA FORSIKRING AGENTUR A/S33860994
REASSURANCEAFVIKLINGS- AKTIESELSKABET24255824

Netværk

20
CS

Christian Sagild

28 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING IV A/S m.fl.

MP

Michael Pram Rasmussen

26 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S m.fl.

PR

Poul Rise Groth Almlund

26 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING IV A/S m.fl.

LA

Leif Arne Larsen

26 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S m.fl.

BR

Brian Rothemejer Jacobsen

22 fælles virksomheder

TOPDANMARK LIVSFORSIKRING IV A/S, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S, Nordea Pension Holding Danmark A/S m.fl.

LT

Lars Thykier

20 fælles virksomheder

TOPDANMARK LIVSFORSIKRING IV A/S, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S, INDUSTRIENS ARBEJDSSKADEFORSIKRING A/S m.fl.

KG

Kaj Gaardsvig Schou

15 fælles virksomheder

OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, TDB.02 ApS m.fl.

GK

Gunnar Kuur Stokholm

14 fælles virksomheder

OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, E. & G. BUSINESS HOLDING A/S m.fl.

TV

Torben Vesterthjele Holm

13 fælles virksomheder

OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, E. & G. BUSINESS HOLDING A/S m.fl.

HB

Henning Birch

12 fælles virksomheder

OVERSEAS TANKERS 2 ApS, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, E. & G. BUSINESS HOLDING A/S m.fl.

JJ

Jan Joensen

11 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, ENVEST ApS m.fl.

AC

Anne Christina Skjønnemand

10 fælles virksomheder

DANSKE FORSIKRING SKADE. FORSIKRINGSAKTIESELSKAB, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S, INDUSTRIENS ARBEJDSSKADEFORSIKRING A/S m.fl.

LK

Lars Kufall Beck

10 fælles virksomheder

Nordea Pension Holding Danmark A/S, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, E. & G. BUSINESS HOLDING A/S m.fl.

SJ

Søren Juul

10 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS, Aktieselskabet af 1.9.2021 m.fl.

PH

Peter Hermann

9 fælles virksomheder

Nordea Pension Holding Danmark A/S, TOPDANMARK FORSIKRING A/S, TOPDANMARK INVEST A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

9 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, ENVEST ApS m.fl.

JH

Jan Hoffmann

8 fælles virksomheder

TOPDANMARK LIVSFORSIKRING IV A/S, TOPDANMARK LIVSFORSIKRING III A/S, Nordea Pension Holding Danmark A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

7 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, ENVEST ApS m.fl.

OA

Ole Andersen

6 fælles virksomheder

ApS ØSTERVOLD, ENVEST ApS, HOLDINGSELSKABET AF 1934 ApS m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

6 fælles virksomheder

ADVOKATFIRMAET JAN JOENSEN ApS, E. & G. BUSINESS HOLDING A/S, DRONNINGHUS HOLDING A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder50
Direktørroller2
Bestyrelsesroller13
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller34