VirklyVirkly

Kim Johansen

Om Kim Johansen

Kim Johansen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kim Johansen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Hinnerup og Aarhus C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 9 år tilbage til 2017. Kim Johansen deler virksomhedstilknytning med 10 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
Ejendomsselskabet Omega 15 A/S38844644
I/S M7135102485
Johansen Ejendomme ApS38790617
Kim Johansen30061985
KJSA Holding ApS38777785
MJSBI Holding ApS38779192
Optilink ApS45290271
Safeman Solutions ApS42037168

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder8
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder