VirklyVirkly

Kjeld Kirk Kristiansen

Om Kjeld Kirk Kristiansen

Kjeld Kirk Kristiansen er tilknyttet 23 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kjeld Kirk Kristiansen har 4 direktørroller og 20 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 67 år tilbage til 1959. Kjeld Kirk Kristiansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

23
VirksomhedCVRStatus
BLUE HORS ApS15504749
COC OFFICE A/S34087512
DANSKE BANK A/S61126228
K G FONDEN10262380
K.G. HANSEN & SØNNER A/S29603413
KGH HOLDING, GRINDSTED A/S29176647
KIRKBI A/S18591235
KIRKBI ANLÆG A/S54562616
KIRKBI Investment Management A/S31159830
KIRKBI Property A/S15104716
Kommanditselskabet af 3.1.202545410331
Komplementarselskabet af 3.1.2025 ApS45392554
LEGO A/S54562519
LEGO FONDEN12458339
LEGO Foundation Investments A/S16632635
LEGO Holding A/S28122454
LEGO SYSTEM A/S47458714
LEGOLAND ApS36887613
MAJGAARD BRANDING A/S25645936
Modulex ApS66772616
SCHELENBORG GODS ApS12937806
STIFINDER A/S20778849
Stutteri Ask og Blue Hors44404184

Netværk

20
PH

Poul Hartvig Nielsen

17 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, LEGO FONDEN m.fl.

GK

Godtfred Kirk Christiansen

11 fælles virksomheder

K.G. HANSEN & SØNNER A/S, LEGO A/S, LEGO FONDEN m.fl.

BP

Bent Pedersen

11 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI A/S m.fl.

KH

Kurt Hedegaard Carstensen

10 fælles virksomheder

LEGO FONDEN, Komplementarselskabet af 3.1.2025 ApS, COC OFFICE A/S m.fl.

JJ

Jens Jesper Ovesen

9 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, KIRKBI A/S m.fl.

HS

Henning Skovmose

8 fælles virksomheder

LEGO OVERSEAS A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI AKTIER A/S m.fl.

TK

Thomas Kirk Kristiansen

8 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, LEGO FONDEN m.fl.

SC

Stig Christensen

7 fælles virksomheder

LEGO OVERSEAS A/S, LEGO A/S, Modulex ApS m.fl.

ST

Søren Thorup Sørensen

7 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, KIRKBI A/S m.fl.

MJ

Mogens Johansen

7 fælles virksomheder

LEGO A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI A/S m.fl.

CM

Christian Møller

6 fælles virksomheder

K.G. HANSEN & SØNNER A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI A/S m.fl.

JN

Jens Nordahl Ravnbøl

6 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, LEGO FONDEN m.fl.

JV

Jørgen Vig Knudstorp

6 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, LEGO A/S, LEGO FONDEN m.fl.

MØ

Mads Øvlisen

6 fælles virksomheder

LEGO A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI A/S m.fl.

WO

Willy Overgaard Christiansen

6 fælles virksomheder

KIRKBI A/S, KIRKBI AKTIER A/S, LEGO Foundation Investments A/S m.fl.

KF

Kenni Foldager

5 fælles virksomheder

LEGO Holding A/S, Komplementarselskabet af 3.1.2025 ApS, COC OFFICE A/S m.fl.

VH

Vagn Holck-Andersen

5 fælles virksomheder

LEGO A/S, LEGO FONDEN, Modulex ApS m.fl.

CM

Christian Majgaard Nielsen

5 fælles virksomheder

LEGO A/S, MAJGAARD BRANDING A/S, LEGO FUTURA ApS m.fl.

BS

Bent Skov

5 fælles virksomheder

LEGO A/S, LEGO FONDEN, KIRKBI A/S m.fl.

OE

Orla Esben Jørgensen

5 fælles virksomheder

LEGO FONDEN, KIRKBI A/S, KIRKBI AKTIER A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller28
Virksomheder39
Direktørroller4
Bestyrelsesroller20
Tidligere roller19