VirklyVirkly

Knud Erik Juul Larsen

Om Knud Erik Juul Larsen

Knud Erik Juul Larsen er tilknyttet 32 virksomheder i det danske erhvervsregister. Knud Erik Juul Larsen har 7 direktørroller, 24 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 39 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 36 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 60 år tilbage til 1966. Knud Erik Juul Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

32
VirksomhedCVRStatus
AMADA DENMARK A/S14227547
ApS DANSK EJENDOMSUDVIKLING14176144
ASX 820 ApS87691314
BORUM A/S19085694
DAN-KAPITAL ApS13155887
DOT STEEL COATING A/S20013575
DYNAUDIO A/S27215556
EJENDOMSSELSKABET AMALIEGADE AARHUS A/S34481830
EJENDOMSSELSKABET NØRRE ALLE 24-28, AARHUS ApS13211035
ERIK RODING A/S73421810
EURO DEVELOPMENT COMPANY ApS18388006
EVARS HOTELLER A/S19508544
Goerdyna Holding A/S27215548
GULDMANN HOLDING AF 31. MARTS 2004 A/S73438128
HoPe Group ApS29149380
IQ METAL A/S42625728
J.L. ADMINISTRATION ÅRHUS ApS37428728
K/S NORDLYSPARKEN25128826
K/S RIBE ERHVERV, RIBE30242866
K/S STRANDVEJEN 813508291
K/S SØNDER RINGVEJ 15, ROSKILDE29217696
KALMAR POULSEN INVEST ApS10239974
KVM A/S71014118
Mekanikken ApS33885601
RETIREMENT HOLDING ApS25885090
SKOLEGADE 7, ÅRHUS ApS28887787
TRANSLYFT A/S15201304
ÅBYHØJ ERHVERVSCENTER K/S14076530
Advokat Erik Juul Larsen27541518
ADVOKATFIRMAET JUUL-LARSEN I/S13329206
DANA ELECTRIC ÅRHUS A/S46387511
SIGN-TRONIC A/S17204688

Netværk

20
LJ

Lars Jørgen Horst Petersen

16 fælles virksomheder

SCANDI GROUP DENMARK ApS, EJENDOMSSELSKABET MICHELL ApS, SKOLEGADE 7, ÅRHUS ApS m.fl.

JE

Jacob Evar

11 fælles virksomheder

A/S JACOB'S PITA BRØD, ÅBYHØJ ERHVERVSCENTER K/S, Aktieselskabet af 14. oktober 2020, Aarhus m.fl.

JA

Jan Aage Rasmussen

11 fælles virksomheder

K/S SØNDER RINGVEJ 15, ROSKILDE, KOMPLEMENTARSELSKABET RISSKOVEN ApS, K/S VEJLE HØJHUS m.fl.

IE

Inger Evar

9 fælles virksomheder

THE MAYOR A/S, ÅBYHØJ ERHVERVSCENTER K/S, Aktieselskabet af 14. oktober 2020, Aarhus m.fl.

JJ

Jeanette Juul Larsen

9 fælles virksomheder

DAN-KAPITAL ApS, J.L. ADMINISTRATION ÅRHUS ApS, RETIREMENT HOLDING ApS m.fl.

OB

Ole Bjørvig Pedersen

8 fælles virksomheder

ÅRHUS BISCUIT ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 13/11 1979 ApS, CRU WINE AF 1986 A/S m.fl.

SH

Søren Hammer Westmark

6 fælles virksomheder

E.R. BILER AF 13. NOVEMBER 2003, ÅRHUS A/S, DAN-KAPITAL ApS, J.L. ADMINISTRATION ÅRHUS ApS m.fl.

RR

René Ringsted

6 fælles virksomheder

K/S SØNDER RINGVEJ 15, ROSKILDE, FREDERIKSBJERG EJENDOMME ÅRHUS ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET FREDENSBORG EJENDOMSUDVIKLING ApS m.fl.

HC

Hans Christian Melgaard

6 fælles virksomheder

FREDERIKSBJERG EJENDOMME ÅRHUS ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET FREDENSBORG EJENDOMSUDVIKLING ApS, K/S F. E. UDLEJNING m.fl.

TS

Thorkild Simonsen

6 fælles virksomheder

FREDERIKSBJERG EJENDOMME ÅRHUS ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET FREDENSBORG EJENDOMSUDVIKLING ApS, K/S F. E. UDLEJNING m.fl.

OM

Ole Møller-Ernst Jensen

5 fælles virksomheder

GLOSTRUP ERHVERVSEJENDOMME A/S, DAN-KAPITAL ApS, Mekanikken ApS m.fl.

SE

Samson Evar

5 fælles virksomheder

THE MAYOR A/S, Aktieselskabet af 14. oktober 2020, Aarhus, K/S SHERMAN m.fl.

HJ

Hans Jørgen Lorenzen

5 fælles virksomheder

DAN-KAPITAL ApS, J.L. ADMINISTRATION ÅRHUS ApS, K/S AF 20. OKTOBER 2006, ÅRHUS m.fl.

LJ

Louise Juul Larsen

5 fælles virksomheder

DAN-KAPITAL ApS, J.L. ADMINISTRATION ÅRHUS ApS, RETIREMENT HOLDING ApS m.fl.

OM

Ole Munch

5 fælles virksomheder

BORUM A/S, SIGN-TRONIC A/S, KVM INTERNATIONAL A/S m.fl.

CK

Carsten Keld Leveau

5 fælles virksomheder

FREDERIKSBJERG EJENDOMME ÅRHUS ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET FREDENSBORG EJENDOMSUDVIKLING ApS, K/S F. E. UDLEJNING m.fl.

BF

Bo Falk Mørkenborg

4 fælles virksomheder

H.C. GRUPPEN HERNING ApS, HC - BFM AF 25. AUGUST 1994 HORSENS A/S, CENTER FOR SUNDHED OG NYE RESSOURCER ApS m.fl.

HB

Hasse Brangstrup

4 fælles virksomheder

INVESTERINGSSELSKABET TYSKLAND ApS, ANPARTSSELSKABET RHEINLAND, Komplementarselskabet DÜSSELDORF-NEUSS, RÖMERSTRASSE 128 ApS m.fl.

KM

Kasper Michael Nielsen

4 fælles virksomheder

GLOSTRUP ERHVERVSEJENDOMME A/S, Mekanikken ApS, MARSELISBERG FORMERVANGEN A/S m.fl.

PB

Preben Bang Henriksen

4 fælles virksomheder

D.P.T. HOLDING AF 1994 ApS, SIGN-TRONIC A/S, INVENTARFIRMAET AF 22. SEPTEMBER 2005 A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller44
Virksomheder100
Direktørroller7
Bestyrelsesroller24
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller74