VirklyVirkly

Kristian Bodholdt Hasselbalch Larsen

Om Kristian Bodholdt Hasselbalch Larsen

Kristian Bodholdt Hasselbalch Larsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristian Bodholdt Hasselbalch Larsen har 7 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 11 år tilbage til 2015. Kristian Bodholdt Hasselbalch Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Dansk Byggevare Håndtering ApS39930536
JL Holding Invest ApS38029231
KL EJENDOM INVEST ApS36494077
KL Ejendom Invest ApS 202041268182
KL Holding Invest ApS40336125
TAXA MIDT F.M.B.A.38014110

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder8
Direktørroller7
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller3